Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PieknyWojciech: jeździłem tym Tipo z 2019 (tyle że w sedanie), bo mamy je w firmie i to jest straszna łupa. Jak wiatr zawieje na autostradzie to lata po całej drodze. Poza tym jak chcesz wyprzedzić tira to najlepiej wcześniej zdrowaśkę zmówić. Wykończenie też marne. Ta dacia jest porównywalna?
@PieknyWojciech: im więcej koni tym lepiej. To ma kolosalne znaczenie, auto może być gównem, a jak fajnie się zbiera to się fajnie jeździ, a auto może być na tip top a słabo się zbiera to cię wkurza.
@ZajebbcieTrudnyNick: mamy w firmie i fiaty tipo i dacki. środek i wykończenie to jest przepaść na korzyść fiata. dacka to sam twardy plastik i dziwne rozwiązania. np. w tanich wersjach dusterow (takich na budowę) na środku masz pokrętło wielkości takiego w piekarniku. kręcisz i nic. szarpiesz do siebie a pod spodem znajdziesz port usb bez jakiejkolwiek obudowy.
Brałbym Fiestę


@LuxikT: Fiesta była brana pod uwagę na początku i w sumie czasem jeszcze się zastanawiam czy nie włączyć jej ponownie do rozważań

Mitsubishi Space Star sobie ogarnij


@1234567894: azjatyckie wynalazki póki co odrzucam

im więcej koni tym lepiej


@r5678: 90 KM to według mnie takie rozsądne minimum w samochodzie tej klasy, teraz mam 60 KM i powiedzmy, że wystarcza, ale wyprzedzanie należy zaplanować odpowiednio wcześniej