Wpis z mikrobloga

no już widzę, jak za pomocą medytacji ktoś wychodzi z przegrywu xDDD


@EgzeQTroll: oj zdziwiłbyś się, ile można zmienić w życiu, biorąc się porządnie za jedną z tych na liście. Medytacja jest akurat jedną z najłatwiejszych do rozpoczęcia, bo nie wymaga ani wydawania pieniędzy, ani wychodzenia do ludzi, ani doświadczenia. Siadasz/kładziesz się i oddychasz. Wszystko inne na liście jest bardziej wymagające i czasochłonne.

Najwięcej finansowo zmieniłaby nauka języka angielskiego, bo tworzy
@januszerka: No wiadomo, przecież identyczne szanse ma ktoś, kto urodził się z 10 chorobami psychicznymi w biednej patusiarni i Oskarek z apartamentu deweloperskiego dostającego korepetycje za większą kasę w ciągu miesiąca, niż rodzice biedaka z patusiarni zarobią w pół roku xDDDDD
@januszerka: No i co komuś z życia śmiecia? Jedynie górne 5/10% najlepszych ludzi ma sensowne życie, cała reszta istnieje tylko po to, żeby żreć, srać i chlać. Nawet nie dopiszę, że ruchać, bo tego przegryw z klasy robaczej nigdy nie zazna bez płacenia dz**kom, skoro baby mają na jeden ruch palcem pełno doskonałych i idealnych samców na tinderze
@januszerka: masakra, kiedyś dla zgrywu siedziałem na tagu (jakąś „rewolucję” organizowali), ale nigdy nie próbowałem wdawać się w rozmowy z nimi. Teraz widzę, że nie warto. Obśmiać, opluć, olać. Nic dziwnego, że są w głębokiej.
Piszesz: masz niewiele, ale zacznij, to mądrze wykorzystywać
przegryw: nigdy nie będę mieć tak dobrze jak inni
Piszesz: to nie usprawiedliwia twojego utrudniania sobie życia
przegryw: ha! nigdy mnie nie zrozumiesz, bo X, Y, Z