Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
tl;dr
Czy moja dziewczyna przesadza czy ja jestem samolubem?

Nie chce mi się rozpisywać za bardzo, więc po krótce. Jesteśmy z dziewczyną 3 lata, mieszkamy razem od 2,5 roku. Pracujemy zdalnie 100% HO, ja wstaję o 6 rano żeby się pouczyć (tak dla siebie) i do 8:30 się uczę, po pracy to samo, ale uczę się czegoś innego od 18 od 19-20, a ok 20-22 spędzamy razem czas z dziewczyną. Weekendy spędzamy razem praktycznie cały dzień (oprócz poranków gdzie wstaję o 6 żeby się pouczyć).

I różowa bardzo często ma do mnie pretensje, że wolę sam spędzać czas niż z nią, a jej tłumacze, że chcę i lubię się rozwijać i dlaczego w tym czasie nie proobi czegoś dla siebie.

Czy ja przesadzam czy moja dziewczyna?

#pytanie #zwiazki #rozwoj #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dbfa9c7cb451000c170cb5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Możesz próbować ją w coś wkręcić, jednakże, kiedy sam tego próbowałem przyniosło to rezultat na 2 dni.
Chociaż spróbować nie zaszkodzi.

Mnie brak zainteresowań u mojej ex z czasem męczył, do tego dochodziła sytuacja w której, rzadko spotykała się ze znajomymi, więc jedyną jej rozrywką i "kumplem" byłem ja.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ogolnie jak kobieta nie ma zainteresowan, to zawsze jest reflag.
Bo bedziesz jej hobby, kolega, przyjacielem, kochankiem, wsparciem. Wiec 100% czasu masz jej poswiecac.

Czy da sie zmienic? Coz, moja sobie znalazla hobby po tym jak ja rzucilem, a 3 lata jej tluklem do glowy, aby cos zaczela robic, bo ja nie mam zamiaru wszystkiego robic z nia
  • Odpowiedz
ChrupiącaKapucynka: Wiesz co się robi ze zbędnym balastem? #!$%@? za burtę. Ta dziewczyna takim balastem jest. Chyba nie muszę Ci mówić, co masz zrobić.
Niech Cię nie zatrzymuje wygoda rutyny, przywiązanie do tego co znasz i w teorii darmowy seks. Możesz znaleźć inną, normalniejszą.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz