Wpis z mikrobloga

@randomwykopek: ja jestem w szoku że jeszcze nikt nie napisał komentarza, który by się zgadzał z tym co mi piszą ci wszyscy ludzie :D pocieszające


@mlody_czyzyk23: zoomerzy raczej rzadko przesiadują na wykopie więc raczej nie dostaniesz takiej odpowiedzi. Na wykopie raczej szanuje się osoby które robią to co się im podoba bez względu na modę, po prostu z wiekiem ma się bardziej #!$%@? na takie drobnostki.
@mlody_czyzyk23: Typowe. Byłem wiosną z mamą na Fuerteventurze i pod jej zdjęciami na fb „koleżanki” pisały: „ja byłam na Teneryfie, bo podobno Fuerte jest brzydka”, albo „wcale nie jest tam tak ładnie”. xD tacy są ludzie, a jak się wystawiamy na lincz w Social Media to trzeba się z tym liczyć. A co do Twojego posta, to jeździj na czym chcesz jeśli sprawia Ci to przyjemność, nawet na worku na śmieci
@mlody_czyzyk23: Wyższy stopień debilizmu to rozdzielać cokolwiek ze względu na wiek. Oni chyba mają jakieś tabelki. Narty Można w takim wieku, buty sportowe w takim. Czegoś już nie wypada, innych rzeczy jeszcze nie wypada. Jakieś skrajne #!$%@?.
@mlody_czyzyk23: W swoim najbliższym otoczeniu zauważyłem, że osoby bardziej aktywne, wysportowane i sprawne fizycznie, czy chociażby manualnie wybierają narty, a snowboard wychwalają w większości fajtłapy co się na co dzień o własne nogi potykają. Wiem, że to dowód anegdotyczny, ale na tej właśnie podstawie jestem zdania, że deska jest dla lamusów xD