Wpis z mikrobloga

@mlody_czyzyk23: nigdy nie rozumiałem fenomenu deski. Wolniejsze to od nart, jest się mniej mobilnym, trudniej wejść na orczyk. Non stop trzeba to rozpinać/zapinać. Żeby nie było, to ja też na klasycznych nartach nie jeżdżę, tylko na krótkich, bez kijków (żeby sobie oka nie wybić przy na hopkach).
  • Odpowiedz
dostałam pełno wiadomości że lol, jak tak moge, że narty są dla babć i dziadków


@mlody_czyzyk23: To nie tak. To sociale są dla babć i dziadków, by se mogli głupio komentować i wysyłać "smacznej kawusi", a ... narty i deski dla normalnych ludzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@mlody_czyzyk23 pierdziel ich!
Parapet czy sztachety ważne jest czerpanie z tego przyjemności! ()
Jeżdżę na tym i na tym. Czerpie przyjemność z narty i deski.
  • Odpowiedz
@mlody_czyzyk23: Większość tych ekspertów zsuwa się pewnie ze stoku ledwo i robią to maksymalnie 3 razy dziennie na wyjeździe, bo głównie jadą tam zdjęcia porobić. Ładnie ubrana dziewczyna na nartach kosi wizerunkowo każdą deskarę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mlody_czyzyk23: już #!$%@? widzę jak dziani Francuzi czy Niemcy, co to #!$%@? jadą Porsche w Alpy na desce jeżdżą XDddddddddd #!$%@?, tylko słoik może takie kocopoly #!$%@?ć
  • Odpowiedz
zgadzacie sie z tym że narty w wieku 20 pare to wiocha? xD


@mlody_czyzyk23: Tak na serio to nie, choć personalnie mam złe wspomnienia- była dziewczyna jeździła dobrze na nartach i mnie poniżała, więc wybrałem naukę na desce- ludzie tak jakoś bardziej wyluzowani i do dziś mam takie odczucia. Tylko to moje personalne przeżycia, które są przekłamaniem i nawet nie rozumiem jak można coś takiego rozważać jak wiek na nartach.
  • Odpowiedz