Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedzcie mi tak szczerze
Czy jest szansa poznać jakąś w porządku dziewczynę?
Poznałem kilkanaście dziewczyn jak nie więcej i po 3 dniach miałem dość relacji
Uciekałem, cały czas jakieś podejście ofiary, toksyka w życiu kiedy na początku jest spoko
A po paru dniach tragedia
Pracę też w życiu zmieniałem sporo razy aż trafiłem na idealną ze spoko kasą i atmosferą
Ale z dziewczyną to nie wiem
Jest trochę ładnych, ale nie wiem czy któraś z nich interesuje się matmą, programowaniem, duchowością, zdrowym odżywianiem, elektroniką, sportem
Bo większość tych ładnych studiuje kierunek po którym może sprzedawać w KFC
A reszta? No właśnie, bardzo mało
A weź powiedz coś nie tak to jesień średniowiecza xD
Polko - wiedz, że jeżeli masz magistra po kierunku humanistycznym - jesteś wrzodem na dupie u faceta, bo ten kierunek na rynku pracy nic nie daje a jak cudem da to minimalną z kawałkiem
Teraz dużo tak robi i myśli, że świat należy do nich
A potem zamyka się taka na cały świat bo ją życie weryfikuje i pracodawcy ten papierek nic nie interesuje xD
Przez co na szczęście wypadają z rynku matrymonialnego, bo za młodu była sielanka
A dorosłość... no właśnie
Mogę tak mówić bo już sobie po 5 latach odłożyłem na mieszkanie na które w przeciętnym małżeństwie wezmą kredyt na 30 lat gdzie przez 15 lat będą sponsorować bank a przez 7,5 lat na obu będą płacić ze swojej mikro-pensji
Uczyłem się i to ze mnie się nabijano w szkole, że się uczę
A teraz to ja już wygrałem życie :)
#zwiazki #seks #przegryw #oswiadczenie #zalesie #po30 #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #polka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61db78027cb451000c170637
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 16
A weź powiedz coś nie tak to jesień średniowiecza xD


@AnonimoweMirkoWyznania: ja myślę że to co mówisz, nie ma pokrycia z Twoją pewnością siebie i dziewczyny to wyczuwają. Wiesz.. zaraz się zleci grono znawców i powie, że trzeba być przystojnym, wysokim itp. a ja Ci powiem, że gówno prawda. Czytając Twój wpis zalatuje od Ciebie takim odrzuceniem, serio. Najpierw ciśniesz i szufladkujesz prawie każdą, a później chwalisz się co to nie
tak tak do szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°) oj normik normik liczyłem że tu zaczniesz jakieś głupoty pociskać o mitycznym charakterze i że masz jakiegoś kolege z zakolami i 165cm wzrostu który obraca modelki a tu nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@SzkolnyOprawca: bo w sumie mam kolegów z zakolami, co obracają normalnymi ładnymi dziewczynami. Modelkami może nie są, ale nie każdy facet chce
EzoterycznyHultaj: @Damianowski: co to znaczy "zalatuje odrzuceniem?" Że zostanę odrzucony prędzej czy później?
Nie, znajomych akurat nie mam. Ale jakby nie patrząc - to raczej oni nie mają mnie. Zresztą takie czasy teraz. No tam paru może mam.
Znaczy są osoby z którymi rozmawiam ale jakby te osoby są jeszcze bardziej z nadętym ego - bo zamiast brać przykład ze mnie kiedy to ja odnoszę sukces w danej dziedzinie, usilnie
Mogę tak mówić bo już sobie po 5 latach odłożyłem na mieszkanie na które w przeciętnym małżeństwie wezmą kredyt na 30 lat gdzie przez 15 lat będą sponsorować bank a przez 7,5 lat na obu będą płacić ze swojej mikro-pensji

Uczyłem się i to ze mnie się nabijano w szkole, że się uczę

A teraz to ja już wygrałem życie :)


@AnonimoweMirkoWyznania: Czyli byłeś popychadłem w szkole. A teraz dobrze ci,