Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#blackpill #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow

Jestem o milimetry od wkroczenia pełną stopą w filozofię blackpill. Wiem na czym blackpill i redpill się opiera, a jakoś nigdy ich nie przyjmowałem do siebie, nie czułem potrzeby. Tak samo, jak na co dzień oddycham powietrzem, ale nigdy z każdym oddechem nie udowadniam światu, że zawiera ono 21% tlenu. Po prostu tlen w nim jest i już.

Niemniej w niedalekiej przeszłości stoczyłem rozmowę z moimi dwiema bliskimi znajomymi. Ot, zaczęło się od prostego pytania czy już kogoś znalazłem (prawie od 2 lat singiel) here.
Żeby nie było, owe znajome są w różnym wieku (28 i 23 lata) oraz pochodzą z różnych kręgów i nie znają się nawzajem. Dążę do tego, że im rozmawiam ze starszą kobietą, tym obraz związku między kobietą a mężczyzną kieruje się coraz bardziej materialną logiką.

Z mordy raczej średni jestem, ale mi to ryba, niewysoki, ale zarazem nie czuję się wykastrowany z męskości. Wszystko to, co provider powinien dostarczyć to umiem. Remont w mieszkaniu zrobię, auto naprawię, bo mam przydomowy hobbistyczny warsztat i chyba niegłupi jestem, bo miałem kilka ciekawych zainteresowań od pszczelarstwa, piwowarstwa domowego i ścianki wspinaczkowe.

I owszem, wiem, że uczucie bezwarunkowej miłości istnieje co najwyżej w stosunku do własnego dziecka, a partnera kocha się za coś. Niemniej nie spodziewałem się tak bezczelnych rad, polegających niemal jedynie na pokazaniu swojej wartości (tej materialnej - gdzie pracujesz i ile jesteś w stanie przynieść w portfelu, czym jeździsz, ile języków obcych znasz). A takie właśnie od owych znajomych dostałem.
Wyznałem im również, że nie zamykam się na szukanie partnerki zbliżonej w moim wieku, ale również dużo młodsze biorę pod uwagę. Poczułem oburzenie z ich strony i zarzut, że się ośmieszam, bo nie potrafię (cytuję) KONKUROWAĆ w swojej kategorii wiekowej. Chcę tylko znaleźć kobietę, z którą szczęśliwie spędzę resztę życia, nie myślałem, że biorę udział w konkursie "wyścig do c1py".

Dostałem propozycje z obu stron niemal identyczne. Skoro masz anonku spore oszczędności pieniędzy to może spróbuj kupić mieszkanie XD Tak, mieszkaniem mam znaleźć miłość swojego życia. Naprawdę gratuluję parom, które poznały się na etapie np. zawodowego gówna, na którym żadne z nich nie wiedziało, czy w przyszłości zostaną kierownikami, a może operatorami śmieciarki (z całym szacunkiem w stronę tego zawodu).
Coraz mniej łudzę się, że nawet jeśli znajdę kogoś, to będzie w tym choć odrobina miłości, czucia którym ktoś mnie obdaruje bezwzględnie za to, czy stracę kiedyś rękę, a może stracę pracę na dłuższy czas.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dae5267cb451000c16f8ba
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 33
@TheOneWhoKnocks: Nie chce mi się rozwodzić na ten temat. Internet jest pełen przykładów jak faceci zostali porobieni na mieszkania. W wielkim skrócie. Pani jest znudzona swoim facetem, więc prowokuję kłótnię a następnie dzwoni na policję. Bagiety zabierają Cie z własnego mieszkania i zakładają niebieską kartę. Od tego momentu jak nie masz gdzie się podziać to możesz wrócić do rodziców, albo zamieszkać na ulicy. Oczywiście jest kilkanaście kombinacji takiego scenariusza.
@EastWestEast: To jest dramat ,że trzeba takie rzeczy tłumaczyć. Zdecydowana większość facetów nie zdaje sobie sprawy, z zagrożeń na jakie są podatni. Żyją bo żyją, niektórym się udaję i są szczęśliwi (czego im gratuluję), ale jak bajka się kończy to zaczynają się "Trudne Sprawy".

Ostatnio usłyszałem od znajomego, że odralnia swoją ziemie i chce się na niej budować ze swoją partnerką po ścianie. Jak zasugerowałem aby się kilka razy zastanowił, czy
@1624294678: taa, mężczyzna musi mieć zawsze min 30% więcej niż baba, bo musi ciągle imponować. Wystraczy że przez rok-dwa lata jego zarobki będą niższe o 20-30% od baby, a u niej od razu zacznie się "nie wiem co czuję, potrzebuję kilka miesięcy przerwy" oraz "no nie bądź taki zazdrosny, to tylko kolega z pracy, który jest wyższy, przystojniejszy i zarabia 3x tyle co ty." ( ͡°( ͡° ͜
@Reelag: A co z mieszkaniem? Przecież to nie jest jej . I co z tego, że jest niebieska karta, skoro ona powinna się wyprowadzić z tego mieszkania. Przecież nie może go przywłaszczyć.


@stereotypowyjanusznosacz: czytałeś prawo? Gdy ona wzywa psiarzy, ze przemoc to facet dostaje wylotke z własnego mieszkania na 14 dni, nawet jak np: ma latpopa firmowego i pracuje jako programista to ni #!$%@? nie weźmie go sobie z mieszkania,
@AnonimoweMirkoWyznania: I jak rozumiem obie są wykształcone, mają masę zainteresowań i są w stanie same sobie zapewnić byt? To nie jest tak, że to jakieś 2 karyńska, które całe swoje życie opierają na instagramie i hajsie od faceta?