Wpis z mikrobloga

na flecie


@saintieov: wierz lub nie, ja nawet nie próbowałem się uczyc na nim grać. Po prostu na sprawdzianie z fletu (czy co to było) kazałem sobie wpisać jedynkę. I miałem spokój za każdym razem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@straznik_internetuf: Jezu, od dwóch lat zaczytuje się w różnych historycznych syntezach, panoramach takich jak "Guns, Germs and Steel" albo "Dlaczego zachód rządzi - na razie". Dlaczego nikt mi nigdy nie tłumaczył tych zależności, nie pokazywał tego w sposób w jaki mogę wyciągnąć jakieś sensowne wnioski co do teraźniejszości, np dlaczego w Afryce i Ameryce Południowej dalej jest biednie, a Eurazja od zawsze dobrze się rozwijała.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Gdyby nie pismo techniczne i rysunek techniczny który mi wałkowali w gimbazie, a potem na matfizie i na studiach to nie naprawiłbym sam kilku rzeczy w domu przez zamodelowanie i wydrukowanie rozwiązania, tak samo na rysnku i nie wytknąłbym stolażowi błędów w projekcie. Wiadomka - on by płacił, ale to ja nie miałbym kuchni na czas.

Bardziej społeczeństwo potrzebuje inżynierów niż muzyków sorry


@KondProsty: Chciałbym żeby to była prawda, ale społeczeństwo uparcie twierdzi że woli muzyków.
Pozdrawiam, inżynier
Wyrewolwerowanyrewolwer - @Cierniostwor: Gdyby nie pismo techniczne i rysunek technic...

źródło: comment_1641669055F60l7pYF1Y19pddIjQfa7g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: Odkąd przeszedłem przez naukę pisma technicznego, mój charakter pisma niesamowicie się poprawił, i do teraz dostaję komentarze w stylu "wow, ale ładnie piszesz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KondProsty: Chciałbym żeby to była prawda, ale społeczeństwo uparcie twierdzi że woli muzyków.
Pozdrawiam, inżynier ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wysłano z iPhone
XD
Techniczne zawody to podstawa, z auta , telefonu, soczewek kontaktowych korzystasz codziennie. Nawet swoje kawałki muzyczne słuchasz w MP3, muzyka to fajna rzecz, ale bez tego ludzie by żyli, bez inżynierów nie
  • Odpowiedz
społeczeństwo uparcie twierdzi że woli muzyków


@Wyrewolwerowanyrewolwer: napisał koleś ze smartfona robiąc fotkę elektronicznego instrumentu. Tak, jesteś niezbędny społeczeństwu, ludzie by sami sobie nic nie zaśpiewali, ba nawet klaskania by nie odkryli! Człowieku, każdy jeden jest sobie artystą na swój sposób, inżynierem mało który
  • Odpowiedz
: napisał koleś ze smartfona robiąc fotkę elektronicznego instrumentu. Tak, jesteś niezbędny społeczeństwu, ludzie by sami sobie nic nie zaśpiewali, ba nawet klaskania by nie odkryli! Człowieku, każdy jeden jest sobie artystą na swój sposób, inżynierem mało który


@hu-nows: Dlatego traktuję to jako hobby, a zawodowo piszę oprogramowanie, m. in. takie do automatyzacji firm albo takie do samolotów z którego na pewno pośrednio korzystałaś jeżeli gdziekolwiek leciałaś jedną z dużych
  • Odpowiedz