Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Przespałem znaczną część tygodnia, nie miałem siły wyjść z mieszkania, jadlem tylko jakieś resztki taniego jedzenia co znalazłem w szafkach czy lodówce. Nie zrobiłem praktycznie nic z tego co planowałem #depresja
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Redangi: ja wiem, jaja se robię z tych dupnych porad typu "coś porób" albo "bądź weselszy." Leczysz się pan na to? Bo jak nie to zacznij - nie będzie to cud z dnia na dzień, ale będzie lepiej z czasem, obiecuję i tym razem już bez kpin.
  • Odpowiedz
Przespałem znaczną część tygodnia, nie miałem siły wyjść z mieszkania, jadlem tylko jakieś resztki taniego jedzenia co znalazłem w szafkach czy lodówce. Nie zrobiłem praktycznie nic z tego co planowałem


@Redangi: jakbym czytała o sobie z 2018
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@slapdash: Leczę się od lat, raz jest lepiej a raz gorzej. Czuję się przytłoczony rzeczywistością, a moje życie nie jest nawet takie złe samo w sobie. Tracę poczucie kontroli nad własnym losem.
  • Odpowiedz
@budep: w dupę to możesz sobie wsadzać co chcesz, ale mnie twoje fiksacje nie interesują. ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wszystko o czym napisałam pozytywnie wpływa na samopoczucie - dowiedzione badaniami.
  • Odpowiedz
pozytywnie wpływa na samopoczucie


@little_muffin: gośc nie ma złego samopoczucia bo słoneczko dziś nie świeci i nie może pójść na rower tylko ma na tyle ciężką depresję, że nie jest w stanie wykonać podstawowych czynności codziennego życia a ty mu k---a radzisz żeby se potańczył. P--------j się w łeb.

Leczę się od lat


@Redangi: no to nie będę ci truł banałów o zmianie leków itp. Nic nie zadziałało
  • Odpowiedz