Wpis z mikrobloga

Ej jeżeli komuś z Was w sklepie Donald #tusk podniósł ceny to nie róbcie na razie zakupów. Dzisiaj spotkałem w Biedronce Mateusza Morawieckiego który chodził i z powrotem je obniżał. Powiedział, że trafi do każdego marketu w Polsce. Wystarczy więc trochę poczekać i cieszyć się, że mamy taki odpowiedzialny i skuteczny rząd.

Zdjęcie na dowód, że #takbylo bo pomyślicie że kolejny wpis za 60 groszy.

#bekazpisu #inflacja #heheszki
loginnawykoppl - Ej jeżeli komuś z Was w sklepie Donald #tusk podniósł ceny to nie ró...

źródło: comment_1641633132Oo5boZHxcylTVOM6BNJbL4.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@lougramm: Wydaje mi się że on nie jest cepem, tylko funkcjonariuszem. W biznesie ponoć funkcjonował i całkiem nieźle sobie radził, teraz po prostu wdraża to co Partia nakazuje, #!$%@? takie kocopoły jak mu każą i generalnie jest frontem, a nie mózgiem sytuacji.
  • Odpowiedz
@lougramm: razem z kaczyńskim, glapińskim, patkowskim, kościńskim, sasinem, ziobro, kurskim, holecką itp. itd. Do tego obligatoryjnie 100 batów rano i 100 batów wieczorem na gołą dupę, a jak źle pracują to 300.
  • Odpowiedz
Wydaje mi się że on nie jest cepem, tylko funkcjonariuszem (...), teraz po prostu wdraża to co Partia nakazuje, #!$%@? takie kocopoły jak mu każą i generalnie jest frontem, a nie mózgiem sytuacji.


@Lynxu:
Poczekaj, bo nie rozumiem. Czy partia, go jakoś szantażuje? Nie wiem, grożą mu śmiercią, może przetrzymują jego rodzinę i grożą, że ich zabiją, jeśli nie będzie wykonywał poleceń partii? Wiesz, wydaje mi się, że nie.

Facet był
  • Odpowiedz
Poczekaj, bo nie rozumiem. Czy partia, go jakoś szantażuje? Nie wiem, grożą mu śmiercią, może przetrzymują jego rodzinę i grożą, że ich zabiją, jeśli nie będzie wykonywał poleceń partii? Wiesz, wydaje mi się, że nie.


@Majku_: Po prostu wyleci z partii a może i coś się znajdzie na niego.

Facet był dobry w tym, co robił, ma na koncie tłuste miliony i mógłby sobie spokojnie żyć przez najbliższe sto lat. Ale
  • Odpowiedz