Wpis z mikrobloga

Ej jeżeli komuś z Was w sklepie Donald #tusk podniósł ceny to nie róbcie na razie zakupów. Dzisiaj spotkałem w Biedronce Mateusza Morawieckiego który chodził i z powrotem je obniżał. Powiedział, że trafi do każdego marketu w Polsce. Wystarczy więc trochę poczekać i cieszyć się, że mamy taki odpowiedzialny i skuteczny rząd.

Zdjęcie na dowód, że #takbylo bo pomyślicie że kolejny wpis za 60 groszy.

#bekazpisu #inflacja #heheszki
Pobierz loginnawykoppl - Ej jeżeli komuś z Was w sklepie Donald #tusk podniósł ceny to nie ró...
źródło: comment_1641633132Oo5boZHxcylTVOM6BNJbL4.jpg
  • 29
@lougramm: Wydaje mi się że on nie jest cepem, tylko funkcjonariuszem. W biznesie ponoć funkcjonował i całkiem nieźle sobie radził, teraz po prostu wdraża to co Partia nakazuje, #!$%@? takie kocopoły jak mu każą i generalnie jest frontem, a nie mózgiem sytuacji.
Wydaje mi się że on nie jest cepem, tylko funkcjonariuszem (...), teraz po prostu wdraża to co Partia nakazuje, #!$%@? takie kocopoły jak mu każą i generalnie jest frontem, a nie mózgiem sytuacji.


@Lynxu:
Poczekaj, bo nie rozumiem. Czy partia, go jakoś szantażuje? Nie wiem, grożą mu śmiercią, może przetrzymują jego rodzinę i grożą, że ich zabiją, jeśli nie będzie wykonywał poleceń partii? Wiesz, wydaje mi się, że nie.

Facet był
Poczekaj, bo nie rozumiem. Czy partia, go jakoś szantażuje? Nie wiem, grożą mu śmiercią, może przetrzymują jego rodzinę i grożą, że ich zabiją, jeśli nie będzie wykonywał poleceń partii? Wiesz, wydaje mi się, że nie.


@Majku_: Po prostu wyleci z partii a może i coś się znajdzie na niego.

Facet był dobry w tym, co robił, ma na koncie tłuste miliony i mógłby sobie spokojnie żyć przez najbliższe sto lat. Ale