Wpis z mikrobloga

Ej jeżeli komuś z Was w sklepie Donald #tusk podniósł ceny to nie róbcie na razie zakupów. Dzisiaj spotkałem w Biedronce Mateusza Morawieckiego który chodził i z powrotem je obniżał. Powiedział, że trafi do każdego marketu w Polsce. Wystarczy więc trochę poczekać i cieszyć się, że mamy taki odpowiedzialny i skuteczny rząd.

Zdjęcie na dowód, że #takbylo bo pomyślicie że kolejny wpis za 60 groszy.

#bekazpisu #inflacja #heheszki
loginnawykoppl - Ej jeżeli komuś z Was w sklepie Donald #tusk podniósł ceny to nie ró...

źródło: comment_1641633132Oo5boZHxcylTVOM6BNJbL4.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Majku_: Tak jak @XpedobearX ci napisał, może mieć dużo powodów dla których tak się zachowuje, chciwość nie wygasa z milionami na koncie, zawsze jest chęć na więcej szczególnie jak kogoś to faktycznie bawi. I tak mogą jeszcze mieć haki na niego, wydaje mi się że to by było typowe w tej partii.
Skąd pomysł że go usprawiedliwiam? Mówię tylko że zamykanie go w kamieniołomie 'bo #!$%@?ł ten kraj' to
  • Odpowiedz
ma na koncie tłuste miliony i mógłby sobie spokojnie żyć przez najbliższe sto lat. Ale z jakiegoś powodu obrał sobie za cel rozpieprzenie wszystkiego, co jeszcze jako tako miało ręce i nogi w tym kraju


@Majku_: Mając miliony na koncie możesz kupić fajne auto, duży dom, pojechać w dowolne miejsce na świecie ale nie możesz kupić jednego - władzy. Myślę, że to jest powód dla którego tak wielu bogatych ludzi,
  • Odpowiedz