Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz wszedłem sobie na tweetera skomentować sytuację z Leksiem i aż się przerazilem co te kobiety tam wypisują. Zawsze myślałem że te tweeterowe julki to jaka garstka, prześmiewczy mem ale to jednak jest ogromna skala.

Tam się nic innego nie przewija tylko seks, mężczyzni źli(no chyba że jesteś chadem to nie), miłosne pierdoły, wykorzystywanie seksualne, aborcja, seksizm, wymyślone przez lewicę problemy dla młodych osób, wszystkie tweety wysłane z iPhone oczywiście.

Walka z uprzedmiotowaniem kobiet żeby godzinę później wstawić pół dupy na insta z opisem erotycznym

Znalazłbym wieciej ale nie chce mi się przypominać.

Naprawdę w necie nie da się znaleźć normalnej kobiety.
Zostało tylko życie rzeczywiste w jakiś konkretnym miejscu dla ludzi z przyszłością.

Jak sam mam poglądy bardziej lewicowe, w sensie jestem tolerancyjny i staram się z ludźmi żyć w zgodzie jak mogę to co one tam wypisują to aż się nie dobrze robi.
#przegryw #twitter #julki #afera #logikarozowychpaskow #polska #leksiu
  • 35
@SzkolnyOprawca: Możliwe, że wypadłem - nie będę się kłócił. Możliwe, też, że dużo ludzi tutaj ma opinię na temat całej grupy ludzi na podstawie najbardziej widocznych jednostek, które zachowują się krzykliwie. Ja w tym schronisku chadów nie widziałem, tylko normalnych chłopaków z liceum - ani szczególnie przystojnych, ani brzydkich. Dziewczyny też gwiazd Instagrama nie przypominały, bo były w górach. Z tego co obserwuję, to poza Internetem dzieje się normalne życie jakie
@OszczepArmagedonu: szczerze to obracam się wśród właśnie bogatych dup 18-25 i one raczej nie mają poglądów socjalistycznych, (progresywne owszem, albo liberalne)
O wiele wiele częściej spotkałem się z takimi poglądami u dup które normalnie pracują na etacie, a najczęściej u karyn 500+.
Chyba totalnie Ci się typy pomyliły, albo (co mało prawdopodobne) miałeś pecha i trafiałeś na wyjątkowe pokemony