Wpis z mikrobloga

@luteklutek: Dzisiaj zarabiam 10k, ale pamiętam moją pierwszą pracę za 700 cebulionów miesięcznie, u takiego typowego Janusza, który w sytuacji kiedy pokończyłem moje zadania potrafił wymyślić bezsensowne rzeczy, bylebym tylko #!$%@?ł.

Każda poprawa zarobków cieszy, a tym bardziej jak względem poprzedniej sytuacji zarabia się prawie 2x tyle. Zmienia się też perspektywa, przyzwyczajasz się do pewnych wydatków których nie ponosiłeś wcześniej. Zdecydowanie to nie jest tak, że skoro żyłeś z X, a
trzeba by to 15k zaktualizować do chociaż 17k no chyba, że pół mirko daje się rąbać przez zleceniodawców na stawki sprzed wybicia inflacji. W ofertach 15k to coraz częściej dolny próg widełek i to dla midów, seniorzy powalczcie o to co wam się należy https://justjoin.it/ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luteklutek: gratulacje Mirku, pamiętam to uczucie doskonale. Mam prawie 40 lat, zaczynałem jako pomocnik murarza na stażu absolwenckim. Kopałem rowy w zimie za 600 zł na rękę. Dzisiaj pit za 2021 to ponad 250 tysięcy i praca którą bardzo lubię, co dodatkowo fajne 7 minut drogi od domu. Krok po kroku i tobie tego życzę...