Wpis z mikrobloga

W przedświątecznej gorączce zakupów wpadłem na patrol policji w centrum handlowym Złote Tarasy. Odmówiłem założenia maseczki. Odmówiłem przyjęcia mandatu. Pierwotnie postraszyli mnie natychmiastową wywózką na komendę (sic!). Finalnie eksmitowali mnie (współpracowałem - więc pokojowo) z centrum handlowego no i będziemy się sądzić.

Na razie dostałem wezwanie na komendę. Sprawa z Art.115 §1a KW

Art 116

§ 1. Kto, wiedząc o tym, że:

a) jest chory na gruźlicę, chorobę weneryczną lub inną chorobę zakaźną albo podejrzany o tę chorobę,

(...)

- nie przestrzega zakazów, nakazów, (...) podlega karze grzywny albo karze nagany.


Nie wiem, może czegoś nie rozumiem, ale czytając ten Art. na który się powołali jest dla mnie jasne że sprawa jest dęta a policja brzydko się bawi na zlecenie polityków.

#koronawirus
Nuwada - W przedświątecznej gorączce zakupów wpadłem na patrol policji w centrum hand...

źródło: comment_1641588601o8FEykp3fFMNwcsnX6Mc1k.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 100
@Nuwada: Wygrasz to w sądzie, musisz przyjąć taką linię, że nie można podejrzewać 100 procent ludzi, że roznoszą syfa, drugq recz to to że covida po dziś dzień nie ma na wykazie chorób zakaźnych (mówię o tych zwalczanych z urzędu jak gruźlica) a przepis się do tego bezpośrednio odwołuje. Plus jeszcze poczytaj to co tam wcześniej mirek wstawił link i jedziesz z tematem, że rozporządzenie to nie ustawa tere fere i
  • Odpowiedz
@Nuwada: Gratuluję wyboru. Chyba całkiem rozsądna. Zaplusowałem i jestem ciekaw rezultatu. Spodziewam się że jeżeli Ci się uda to się pochwalisz sukcesem, a jak zmarnujesz czas i pieniądze to się już chwalił nie będziesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
może czegoś nie rozumiem, ale czytając ten Art. na który się powołali jest dla mnie jasne że sprawa jest dęta a policja brzydko się bawi na zlec


@Nuwada: Jak dodadzą w końcu covid jako zakaźną to może w końcu coś ugrają
  • Odpowiedz
@Nuwada: jesli dostaniesz nakazowy pisz odwolanie, jesli ci wyznacza sprawe to do tego czasu pandemia moze sie wreszcie #!$%@? skonczy albo chociaz te durne obostrzenia zdejma i cale postepowanie bedzie bezzasadne i do smieci
  • Odpowiedz
@limakzsuetam:

Jak dodadzą w końcu covid jako zakaźną to może w końcu coś ugrają

Moje zrozumienie tematu jest takie że:
1- chory nie byłem
2- podejrzany o chorobę? No też raczej nie.. Na jakiej podstawie? że żyję?

Zwykłe straszenie ludzi by była dyscyplina w centrach handlowych przed świętami.
  • Odpowiedz
Na razie dostałem wezwanie na komendę. Sprawa z Art.115 §1a KW


Art 116

§ 1. Kto, wiedząc o tym, że:

a) jest chory na gruźlicę, chorobę weneryczną lub inną chorobę zakaźną albo podejrzany o tę chorobę,

(...)

- nie przestrzega zakazów, nakazów, (...) podlega karze grzywny albo karze nagany.

Nie wiem, może czegoś nie rozumiem, ale czytając ten Art. na który się powołali jest dla mnie jasne że sprawa jest dęta a
  • Odpowiedz