Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem z zawodu programistą co samo w sobie bardzo bym lubił gdyby nie jeden problem. Nie wiem czy nie powinienem sam zacząć się leczyć, czy co z tym zrobić, bo aż tak mnie to denerwuje, że utrudnia mi ostatnio życie. Jestem chłopem, a wkurzają mnie brzydcy współpracownicy xD

Nie chodzi o to by wszyscy ludzie byli wokół modelami, bo sam taki nie jestem, ale jak oni wyglądają często nie pozwala mi się skupić i czuję wręcz fizyczne napięcie nerwowe. Na studiach miałem z tego bekę, gdy byli wokół mnie tacy ludzie, ale obecnie w pracy coraz bardziej mi to doskwiera. W biurze poza mną jest praktycznie tylko jedna osoba, które wygląda NORMALNIE. Byłem w 2 innych firmach wcześniej i tam wszystko wyglądało podobnie. Mógłbym spisać całą listę deformacji, które w każdej firmie się powtarzały. Jak bez nadwagi to z garbami i strusimi szyjami, a jak grubsi to klasyczne neckbeardy opasłe grubasy oczywiście każdy grubas z brodą. Jakby tragiczny wygląd to było za mało niektórzy potrafili dosłownie śmierdzieć, a nawet jeśli oni sami nie śmierdzieli to ich ubrania waliły starą szmatą jakby po skończonym praniu wyciągali je z pralki dopiero na trzeci dzień. Powykrzywiane zęby, obwisłe podbródki, zarosty jakby ktoś zapałki w gówno powtykał. W obecności niektórych muszę się powstrzymywać by im wprost nie powiedzieć by w końcu zgolili z twarzy te łoniaki, bo rzygać się chce, gdy się na te żałosne kłaki patrzy, ale cały czas to w sobie duszę i nikomu nic podobnego nigdy nie powiedziałem. W pokoju jestem z typem, który ma tak krzywe zęby, że aż nie wiem jak on gryzie jedzenie. Apropo jedzenia warto wspomnieć o jeszcze innym typie z pracy, który jedząc w pracy żarcie przeżuwa z otwartą gębą jak upośledzony przedszkolak. Za każdym razem jak widzę te przeżute resztki w jego otwierającej się gębie niedobrze mi się robi i strasznie się denerwuję. Oczywiście nic nie mówię, bo wątpię by to cokolwiek zmieniło, a jedynie pogorszyłoby atmosferę w pracy. Same zadania w pracy fajne, ale codziennie dostaję białej gorączki. Nawet w domu na samą myśl o powrocie rano do biura do tych oblechów obrzydliwych. Obawiam się, że jedyne rozwiązanie problemu to jak najszybciej przenieść się do 100% zdalnej pracy.

A wiecie co jest najgorsze? Już nie chcę się czepiać ludzi z cofniętymi szczękami #blackpill xD Czy ludzi co z natury nie są przystojni, bo to nie ich wina. Ale obrzydliwe zarosty oni sami z premedytacją hodują. Do chodzenia przez kilka lat w powycieranej bluzie XXL, w której chłop wygląda komicznie, bo powinien nosić M także nikt chłopa nie zmusza. A typ co zarabia znacznie powyżej średniej krajowej, gdyby nie był debilem poszedłby zwyczajnie do ortodonty po aparat korekcyjny. Oni w większości są oblechami na własne życzenie. Inny z zapadniętą klatką piersiową i okrągłymi plecami mógłby chociaż spróbować jakichkolwiek ćwiczeń. Dla własnego zdrowia, bo tak wykrzywiony kręgosłup i ściśnięte płuca prędzej czy później utrudnią mu życie. Jakby mi się jedna kurzajka na mordzie zrobiła to na drugi dzień bym biegł na usunięcie do dermatologa, a u nas jest chłop z 4 dzyndzlami na mordzie i go nie obchodzą. Za każdym razem jak muszę z nim rozmawiać ledwo się powstrzymuję by się na nie cały czas nie gapić i ciężko mi się skupić na tym co on gada i na omawianym zadaniu, bo tak mnie one rozpraszają. Już o żałośnie wyłysiałych fryzurach, które już dawno powinny być zgolone nie ma sensu się rozpisywać, bo każdy wie o co chodzi. Codziennie gdy chodzę do pracy czuję mieszankę emocji, z jednej strony mam bekę z tego jak można tak wyglądać, a z drugiej czuję zirytowanie i zdenerwowanie. Patrząc na nich mam podobne uczucia jak na nagraniu ze słoikiem. Mieszankę śmieszności, współczucia i obrzydzenia. To chyba nie jest normalne by tak się czuć w swojej pracy zawodowej xD

#gorzkiezale #rozkmina #it #pracbaza ♯programowanie #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d7409637651b000a9089bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem z zawodu programistą co samo...

źródło: comment_1641510453SVAvdW04Ddz7SJmzCVk8Bl.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
WybranyGrabarz: pewnie ci kolesie są wykopkami z tagu przegryw. Taka prawda, to są lenie śmierdzące, którym się nie chce zadbać o siebie w minimalnym stopniu, ale różową to by chcieli 8/10 xD I płaku, płaku blackpill, a tak naprawdę podstawy higieny i estetyki leżą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz