Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh panowie nie mam już żadnej motywacji do spotkań na #tinder i #badoo. Kiedyś miałem więcej werwy.. inwestowałem czas i uczucia, bo każde opowiadanie o sobie, o swoich przeżyciach, doświadczeniach, planach, marzeniach to inwestowanie swoich emocji i uczuć. Nawet zależało mi wtedy żeby urozmaicać sobie spotkania i chciało mi się takie rzeczy planować. Teraz spotkam się raz na jakiś czas i umawiam się na spacer gdy mam coś do załatwienia na mieście. Randka to głównie wymiana informacji o sobie itp. Robię przecież selekcje i umawiam się z tymi, z którymi dobrze się pisze ale nie czuje tego czegoś na żywo. Każde kolejne spotkanie to od nowa mówienie o sobie i od nowa wymiana informacji od początku. Nie chce mi się od nowa za każdym razem tego przerabiać. Niby każda inna i kreuje się na wyjątkową ale za każdym razem słyszę podobne teksty, podobny styl życia, podobny (brak) zainteresowań..

#przegryw #podrywajzwykopem #feels #tfwnogf #blackpill #redpill #sympatia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d7036337651b000a90837d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 6
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zabiegasz o zajętą laskę, która sobie szuka fagasa na tinderze? Masz ty szacunek do siebie? Skoro w obecnym związku nie ma skrupułów do skakania z gałęzi na gałąź, to jaką masz pewnosć, że bedąc już z Tobą nie będzie tego robić? Z doświadczenia powiem Ci, że takie zachowania lubią się często powtarzać. Pozdro i szanuj się chłopie.
  • Odpowiedz