Wpis z mikrobloga

  • 20
@LuCzadoreQ raczej za pełny etat, może nawet z nadgodzinami. Chyba że banalizujesz etat nauczyciela do 20 godzin zegarowych. W praktyce jest ich jednak znacznie więcej. A nawet gdyby tak było że 20, to nauczyciel nie bardzo może sobie znaleźć drugi taki etat czy nawet drugą pracę po godzinach, bo musi być dyspozycyjny.
@paula_pila
  • Odpowiedz
@LuCzadoreQ: Czy ty kiedykolwiek miałeś styczną z pracą nauczyciela? Prowadzenie lekcji to jest najmniej zajmująca robota. Wiem ile moja mama poświęca czasu na robote papierkową, fakt w domu. Ale dziennie 3/4 h idzie na to. Do tego zebrania, zajęcia wyrównawcze oraz jakaś wyczieczka czy coś. A nie daj boże, jak nauczyciel chce prowadzić jakiś zajęcia dodatkowe by nauczyć coś więcej.

@Janusz_z_Rivii: Moja mama która ma 3 lata do
  • Odpowiedz
@lubie-solnik: 6 lutego dostaną inną wypłatę za styczeń? Czy o co ci chodzi? To że ci Janusz każe czekać na swoje pieniądze aż 10 dni po przepracowanym miesiącu to nie jest normalne. Budżetówka jest inaczej rozliczana polaku
  • Odpowiedz
To wypłata po nowym wale uszczuplona o PIT 2, została wzięta większa zaliczka na podatek bo nie miała tego podpisanego, należało to zrobić przed pierwsza wypłata w nowym roku a nauczyciele maja płacone z góry za miesiąc. Wiec ten pan/pani oświaty przespała to. Nie ze bronię tej #!$%@? partii tylko mówię skąd się to bierze bo sam zapierdzielalem do kadr żeby to podpisać
  • Odpowiedz