Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: bu huu jak mi przykro, ze za swoja prace tak malo dostajesz. Wyplata z gory, dwa miesiace wolnego- wakacje, a ile wolnego w ciagu roku szkolnego maja nauczyciele, przypomnij mi?
Och, i te wasze duze poswiecenie podczas prowadzenia zajec. Ile godzin dziennie faktycznie prowadzisz lekcje?
A o waszych „ambicjach” nic dobrego powiedziec nie mozna. I o tobie tez nie po takim tekscie o ludziach pracujących w Amazonie ( ͡
  • Odpowiedz
bu huu jak mi przykro, ze za swoja prace tak malo dostajesz. Wyplata z gory, dwa miesiace wolnego- wakacje, a ile wolnego w ciagu roku szkolnego maja nauczyciele, przypomnij mi?

Och, i te wasze duze poswiecenie podczas prowadzenia zajec. Ile godzin dziennie faktycznie prowadzisz lekcje?

A o waszych „ambicjach” nic dobrego powiedziec nie mozna. I o tobie tez nie po takim tekscie o ludziach pracujących w Amazonie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
ludzie bez żadnych ambicji

Dokładnie zawsze tak myslalem o nauczycielach

niech giną


@1989: a ja (ze swoją różową zresztą) że problem z nauczycielem mają tylko nieuki co to w podstawówce nauczyciele się na nich uwzięli bo wymagali tabliczki mnożenia i umiejętności czytania ze zrozumieniem:) jak czytam wykop i reakcje co niektórych na tych ludzi to utwierdzam się w przekonaniu;) jesteś tego przykładem:)

Ale masz racje. Niech polskie dzieci uczą ostatni
  • Odpowiedz
@tfuj_pszyjaciel: wybrałeś tylko przykład z jednej gminy, z dodatkiem wiejskim. Wysokość pensji nauczyciela zależy od stopnia a także od tego jak dopłaca starostwo. W Krakowie nauczyciel z tym samym stopniem i stażem będzie zarabiał więcej niż taki sam nauczyciel w Nowym Sączu.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Polska szkoła uczy wszystkiego i niczego. Faworyzowanie pupilków nauczycieli jest na porządku dziennym. Zabijanie kreatywności i zmuszanie do myślenia szablonowego to normalka. Szary beton, który posługuje się kluczem i programem. Jesteście prawdopodobnie najmniej ambitna grupa zawodowa. Już większa kreatywnością wykaże się Janusz na budowie. Jedynie nauczyciele języka angielskiego byli w miarę normalni za moich czasów, może dlatego ze byli młodzi i nie zdążyli przesiąknąć ta mentalnością.

Co do bycia
  • Odpowiedz
@oslet: Tutaj się zgadzam. O ile nauczyciel nie jest leserem, to poświęca dużo czasu na sprawdzanie prac domowych, kartkówek, klasówek, przygotowywanie nowych sprawdzianów i się do prowadzenia lekcji. Oczywiście są tacy co nic nie muszą, np nauczyciel w-f, czy tacy co mają materiały z poprzednich lat, czy też tacy kombinatorzy za których sprawdzą uczniowie.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: JA mam problem z nauczycielami.Jestem inzynierem po jednej z najlepszych uczelni technicznych w PL.Wiec chyba takim nieukiem nie jestem.W 90% sa to nieroby.Moja babke z matmy w LO moglbym uczyc jednoczesnie bedac uczniem w szkole.Jedynie samozaparcie moje oraz poswiecenie rodzicow sprawilo,ze jestem gdzie jestem.Jesli ktos liczy,ze siedzac w budzetowce w cieplym pomieszczeniu pracujac w ciagu godziny 45 minut bedzie zarabial np tyle co strazak,ktory ratuje zycie to chyba jest
  • Odpowiedz
jestem inżynierem po


@Woojteek001: Jestem kimś!!!! JESTEM KIMŚ!!!! XD

Naprawdę to takie osiągniecie być inżynierem po polibudzie? XD to gratulacje panie ktoś, niech ci manna z nieba leci
  • Odpowiedz