Wpis z mikrobloga

Wykop nie działa jak powinien, dlatego potrzebuję pomocy w skorygowaniu jego błędu.
Mój autorski materiał na temat inflacji kilka dni temu utknął z jakichś przyczyn w wykopalisku link pomimo 95 wykopów - 4 zakopów (w momencie wypadania z wykopaliska). Kiedy w tym samym czasie inne znaleziska wchodziły na główną ze statystykami przykładowo 70 do 10. Pojawiały się też w wykopowym urwisku natomiast moje tam nie widniało mimo zdecydowanie lepszych statystyk.
#moderacja Czy to jest normalne? Zrobiłem uważam ciekawy materiał, ale szanuję zasady wykopu i wiem, że to użytkownicy powinni zdecydować czy jest na tyle ciekawy żeby pojawić się na głównej i w 100% się z tym zgadzam i nie mam z tym problemu jednak tutaj ewidentnie coś poszło nie tak. Dodatkowo jak napisałem do wykopu z zapytaniem czemu tak się stało to dostałem odpowiedź jak na obrazku czyli, że zgłoszą to do odpowiedniego zespołu, a dzisiaj dostałem pytanie czy jestem zadowolony z pomocy :D
Mirki Pomożecie wykopać to nowe znalezisko?:
Wie Pan co to znaczy inflacja? Nie pracować, a zarabiać! - Efekt Cantillona

#gruparatowaniapoziomu #afera #wykopefekt #wykop
Pobierz rysiul86 - Wykop nie działa jak powinien, dlatego potrzebuję pomocy w skorygowaniu je...
źródło: comment_1641480618zRcF65ZlbgN1E9WB6cOqYN.jpg
  • 15
@Arv_: Też się zastanawiałem czy to duplikat, ale z tego co zostało ustalone jakiś czas temu to chyba nie:
link
Zgodnie z tym linkiem:
"Sprawa duplikatów była już wyjaśniana, ale nie spisana w regulaminie:

https://www.wykop.pl/link/3906375/comment/48340169/#comment-48340169
http://www.wykop.pl/wpis/21991225/mirki-czy-nie-uwazacie-ze-to-co-odwala-moderacja-w/
W skrócie:

1. jeśli pierwsze znalezisko było na głównej i nie jest starsze niż 3 miesiące
2. pierwsze znalezisko jest w wykopalisku i ma jakąkolwiek szansę na główną"
@Bielecki: Aaa no to tak ;p ale zawsze myślałem że narzekanie na moderację to trochę kwestia stylu życia ;)

@friko9: dobrze jakby były wytyczne jakieś, a tak to wygląda trochę losowo... Jeszcze rozumiem sytuacje jak jest dużo znalezisk dobrze ocenianych w tym samym czasie, wtedy może być większa konkurencja, ale w moim przypadku widziałem że nie było dużo lepiej ocenianych treści w wykopalisku i to tak ewidentnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rysiul86: może być jeszcze kwestia tego jak szybko zdobyłeś głosy. Jeśli z godzinę zdobędziesz 50-60 wykopów, to możesz już wtedy wejść na główną i to pewnie z płomieniem. A jak dostaniesz 100 rozłożone w czasie to nie wejdziesz. Dlatego ludzie robią listy wołania do swoich znalezisk.