Wpis z mikrobloga

TRZEJ KRÓLOWIE SIĘ RADUJĄ

To jest właśnie TEN dzień!
Prowadzenie przez gwiazdę betlejemską, a nie czekaj, przez google maps, trzech czarni monarchowie dotarli do sta.. gmachu luksusowego warszawskiego akademika. A tam czekają już na nich płodne juleczki!

A któż to przybywa do nich z dalekich krain?

Mokebe z Senegalu przywiózł w darze 11 cali czarnej bestii.
Mustafa z Kamerunu nabity i czarny jak węgiel 8-pak
Jamal z USA jurność dzikiego tygyrsa

- "Ale fajnie, jutro mamy dzień rektorski, hihi" - zachichotała płodna Auksencja a jej balony (ulepszone przez chirurga w prezencie na 18-stkę) radośnie podskakiwały niczym zawieszenie ruskiego KAMAZA na torze testowym.
-"Zobacz psiapsi, jakich chłopców znalazłam ; D" - powiedziała do ponętnej Nimfodory rozpłodowa Haralampia pokazując na swoich kupionym przez tatusia telefonie jeden z setek sparowanych tinderowych profili.

Trzy koleżanki już piszczą z zachwytu, nie mogą się doczekać spotkania hebanowych książąt z Czarnego Lądu.

Po dwudniowej "Celebracji" Ukrainka będzie musiała przez kilka godzin czyścić lepiące się od szampana (i innych substancji) podłogę i ściany dwupoziomwego mieszkania naszych imprezowych koleżanek.

Będzie ogień, będzie się działo

A tak witaliśmy nowy rok!

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #harlekinydlaprzegrywow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #mokebiary #mokebe ##!$%@? #plodnajulka #trzechkroli #stulejacontent #heheszki #incel #chad
Danzinger - TRZEJ KRÓLOWIE SIĘ RADUJĄ

To jest właśnie TEN dzień!
Prowadzenie prze...

źródło: comment_1641480585gip1xaxWkDb07PsIBhRa1z.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Danzinger: 11 cali? Przecież to jest maleństwo, teraz przynajmniej 25-30 cali, aby mógł coś zdziałać. Kolejny tylko z 8 pakiem? Ehh amator, wystarczy jeść same jogurty naturalne, by mieć 14 pak. Tygrysy mimo wszystko nie są bardzo rozpłodowe, rozumiem lwa ale tygrys? Ehh biedni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Danzinger: Drogą ewolucji kobiety nabywają naturalnego obrzydzenia do słabych genów Europejczyków. Przyszłość to mieszanie się z Afrykanczykami. Silne zdrowe geny, fizyczna sprawność, wysokie IQ oraz ogromne przyrodzenie. Każda chcę by nasiono takiego nadsamca w niej wykiełkowało. Przeciętny penis Afrykańczyków to około 28-30 cm podczas gdy Europejczyków to zaledwie 22-24 cm. P0lka zawsze wybierze afrykańskiego księcia, wodza, króla sawanny. Musicie przełknąć brutalny blackpill z naciskiem na dickpill.
  • Odpowiedz
@Danzinger: Mędrcy świata, diadochowie,
Gdzie spiesznie dążycie?
Powiedzcież nam Trzej Królowie
p0lkę wygrzmocicie?
Ona w łóżku nie ma majtek
I berła nie dzierży
A proroctwo jej zeszmacenia
Już się w świecie szerzy
  • Odpowiedz
@peja3334:
1.,,Silne zdrowe geny"
Zależy który kraj, ale patrząc po tych krajach w których byłem to raczej w mniejszości
2. ,,Fizyczna sprawność"
Z moich obserwacji to fit chadów i spaślaków jest mniej więcej taka sama proporcja co w Europie (mówimy oczywiście o miastach w Afryce)
3. ,,Wysokie IQ"
Tu prychłem najbardziej. Nie twierdzę, że w Afryce wogóle nie ma inteligentnych ludzi, ale takiego natężenia tłuków i słabosilnych umysłowo jak tam to
  • Odpowiedz