Wpis z mikrobloga

@RAMBOnaBOSO

120k? masakra... jest w ogóle szansa, żeby to wygrał?


Próbował prawnikiem, ale się nie udało bo zrobił im pełny dostęp do telefonu teamviewer, udało się cofnąć odsetki. Ale bank ma wylane bo oni go zakręcili a on dał im pełny dostęp do telefonu.
@RAMBOnaBOSO

a jak się dał złapać na to? whats up i jakieś dziwne linki? czy jeszcze inny sposób?

Mi ostatnio wysłali sms, że brakuje dopłaty 4zł do jakiejś przesyłki i podali link...

To co Ci wysłali to też oszustwo

A do niego z banku ing zadzwonili tzn podszyli się pod numer banku. Na kanale naukowy belkot jest film zaraz Ci link

https://youtu.be/o_rxgLXPBMc

Zerknij warto.
bo zrobił im pełny dostęp do telefonu teamviewer


@Sanczessco: () dać się złapać w tak idiotyczny sposób to trzeba być udanym. Banki nigdy takiego czegoś nie robią.
Gdy bank dzwoni do mnie i wymaga podania swoich danych to mówię, że nie podam i że jak chcą o czymś mnie poinformować to mogę podjechać do placówki gdzie mam pewność z kim rozmawiam.
@Gazobeton

@RAMBOnaBOSO: Tak na prawdę nie ma żadnego kumpla i nigdy nie było 120k PLN bo ktoś z takim IQ nie byłby w stanie tyle zarobić.


Mirek @Gazobeton niestety tez w to nie mogliśmy uwierzyć że tak dał się wkręcić, wiem że brzmi to absurdalnie a powiem Ci więcej... ten co go okradali na 120 tysi miał w banku kredyt na auto jakieś 12 tysi, złodzieje mu to spłacili i wzięli