Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@RuchaczSpychacz: "przedstawienie wrogów jako nad wyraz silnych, wpływowych i mącących, ale jednocześnie słabych i niezdolnych do rządzenia". Znamy skądś?
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Mam nadzieję, że PiS się zajmie tymi ludźmi Tuska. Ostatnio okazało się, że jeden z nich miał na telefonie żydowski program do szpiegowania. I to w trakcie wyborów!
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: beka beką ale i tak po PiS będzie KO czyli PO i oni będą rządzić przez kolejne osiem lat. Pierwsze cztery to bedzie "rozwiazywanie" afer a drugie cztery to bedzie wyjebka na ludzi. Historia lubi się powtarzać. Ja osobiście dałem się nabrać na zieloną wyspę Tuska gdzie tyrałem na zleceniu bez składek emerytalnych bo młodziak do pracy poszedł i miał gówno do gadania, pozniej podatki do góry wiek emerytalny, sprzedawanie
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: teatrzyk w wykonaniu POPiS, jedni są gwarantem drugich, że przy zmianie władzy nikt za nic nie odpowie. Tak się dogadali wiele lat temu i do tej pory działa. Drenowanie Tuska w publicznej jest nawet pomysłową autoreklamą.
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka mnie zawsze śmieszy to, że ludzie na serio porównują Jarka i Donalda. Nie chodzi mi o to co robili z Polską, bo każdy z nich ma za uszami i nie rządził sam jak król. Chodzi mi o wizerunek, wykształcenie, osiągnięcia i styl bycia. Donald potrafi się wysłowić bez kartki, jest wykształcony, pełnił najważniejsza funkcje w UE przez kilka lat, a Jarek - stary pierdziel z kotem, który bez przygotowanej wypowiedzi potrafi
  • Odpowiedz
@WypadlemZKajaka: Jesteś w błędzie sądząc, że PO coś znaczącego zmieni w polskim walę? Posłuchaj Schetynę u Mazurka, czy Nowacką w radio zet. Oni nic nie zrobią bo to zapewnia tym pasożytom pieniądze. Nikogo żadna sprawiedliwość nie dosięgnie. PO mogoła postawić Ziobro przed trybunałem stanu, ale tego nie zrobili. Więc teraz też tego nie zrobią. Tylko wyznawcy wojny polsko-polskiej dają się nabierać na takie bajki. A wracając do podatków to przecież do
  • Odpowiedz