Wpis z mikrobloga

Pan #zlomnik znów prętem po kratach i z rigczem na temat tegorocznej podwyżki mandatów, która wywołuje coraz bardziej tragikomiczny jazgot ze strony autkowej rasy panów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten argument to chyba mój faworyt ze stajni obrońców statusu quo, gdzie za stwarzanie śmiertelnego zagrożenia na drodze do aż ostatniego piątku kosztem było jedynie kilka godzin pracy na ochronie w sklepie. Trzeba być socjopatą, żeby uważać, że w 2022 roku za bandyctwo drogowe górna kara powinna wynosić 500 złotych xD

#neuropa #samochodoza #autkowarasapanow #4konserwy #bekazprawakow #bekazlibka #motoryzacja #samochody #prawo #kodeksdrogowy #przepisy #przepisydrogowe
KazachzAlmaty - Pan #zlomnik znów prętem po kratach i z rigczem na temat tegorocznej ...

źródło: comment_1641377006m700PEueHZkJqMeNIUTNtn.jpg

Pobierz
  • 20
no ale jak się nie potrafili dogadać to dostali mandat i tyle. Wystarczyło się dogadać, pojechać na chatę i 1.5k w kieszeni. A tak trują dupe policji to chociaż te 3k się zwróci za ich czas i papiery do wypełnienia


@WhiskeyIHaze: Skopiuje komentarz: pamiętajcie że mamy do czynienia z Polakami i zaufać jest strach, zaraz będą zmieniać zeznania, kombinować że ktoś coś na kimś wymusił. Będzie zastraszanie albo płacisz pan 500zł
@Kroledyp poszedł bys siedzieć głupcze za pomówienia a nie ja bym za coś płacił. Już widzę jak ci sąd wierzy, że wymusiłem na tobie podpisanie oświadczenia w sprawie trykniecia się lusterkami. Co za typ w ogóle xD
@Kroledyp place mu 500 I kończę temat. Skoro go zarysowałem to normalne, że muszę pokryć szkody. Nie wiem gdzie tu problem.
A czemu by uwierzył mi a nie tobie? Bo to absurd komuś grozić za 1500 pln. Zwłaszcza, że zrobione były by zdjęcia, podpisane oświadczenie. Więc sąd sam na tej podstawie byłby w stanie określić sprawcę. I jeśliby wyszło, że to nei moja wina ale twoja/wspólna to byś dostał po łapkach za
@Kroledyp to czemu teraz tak nie było? Też za przyjazd policji do takiej sprawy płaciłeś 500-1000. Wiesz czemu? Bo większość ludzi jest normalna i nie próbuje wszystkich dookoła oszukać i wydymac. Może zmień środowisko w jakim się obrcasz?
@SpokojnyPan no jak jesteś prymitywem to możesz skłamać, odwołać albo nasrac na stół wigilijny nic mi do tego.
Spisujemy zeznania, robimy fotki i jak coś to do sądu. Zapłacisz raz za swoją bujna fantazje i następnym razem 5 razy pomyślisz czy warto. I tyle xD