Wpis z mikrobloga

@Zapaczony:
Tak swoją drogą to na pytanie "czy jestem zaszczepiony" odpowiadam że tak - bo jestem zaszczepiony np. na polio.

Tu też bym zaznaczył że mam "zielony certyfikat" bo okazuje się że moja zmywarka ma jakiś tam właśnie zielony certyfikat.

Z głupotą systemu najlepiej walczyć jego własną bronią :-)
  • Odpowiedz
nie popłacz się XD mozesz iść zjeść gdzie indziej


@gardzenarodowcami: czy ty w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego, jakim ignorantem jesteś? Czy jesteś po prostu głupi i nie widzisz trendu w jakim to wszystko zmierza? Nie musisz nawet interesować się ekonomią, finansami, geopolityką, czy też cybernetyką, a nawet i filozofią, by dojść do wnikliwego wniosku jak sytuacja z Covidem jest wykorzystywana przez elity na całym świecie i jak marnie wygląda
  • Odpowiedz
do czego jest wykorzystywana


@addendum: do wprowadzenia nowego systemu walutowego oraz społecznego, bo dzisiejszy system finansowy, oparty na MMT się nie sprawdza, a balonik jest z roku na rok coraz bardziej pompowany.
BIS oraz IMF wraz z m.in. FED oraz Europejskim Bankiem Centralnym już od lat pracują nad CBDC (w sumie to huby w Azji, Europie i USA są już gotowe i system jest już testowany), a co się z tym
  • Odpowiedz
@Zapaczony: widze, że freethinker obsrany przed igiełką pozjadał wszystkie rozumy i odkrył światowy spiseg ¯\_(ツ)_/¯ mozemy sobie tak gdybać i wymyślać kolejne teorie spiskowe, ale rzeczywistość wygląda tak, że polska bez obostrzeń i z słabym wyszczepieniem jest w swiatowej topce pod względem zgonów. Nie chcecie to się nie szczepcie mi to obojętne, ale nie rozsiewajcie takich bzdur bo później mniej ogarnięci ludzie wierzą w ten bełkot i boją sie szczepić
  • Odpowiedz
widze, że freethinker obsrany przed igiełką pozjadał wszystkie rozumy i odkrył światowy spiseg ¯_(ツ)_/¯


@gardzenarodowcami: właśnie o tym pajacowaniu pisałem poprzednio. Wyzywasz ludzi i starasz się ich obrazić, nie zważając na to, że stosując taką metodykę wychodzisz na zwykłego buca i błazna.

mozemy sobie tak gdybać i wymyślać kolejne teorie spiskowe,


@gardzenarodowcami: no właśnie o to chodzi, że możemy i powinniśmy gdybać, być zainteresowani, myśleć krytycznie, zadawać pytania, zastanawiać się,
Zapaczony - > widze, że freethinker obsrany przed igiełką pozjadał wszystkie rozumy i...

źródło: comment_1641377116dvJpdESlNP1iVzsS8XUM2f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Powiem tak dobrze że jestem izolowany od foliarskiego plebsu


@Rustyyyy: napisz, czym jest dla ciebie foliarstwo oraz podaj przykłady foliarstwa z tego wątku, z góry dziękuję.
  • Odpowiedz