Wpis z mikrobloga

Gardzę wszystkimi, którzy nadal udają, że tu chodzi tylko o ich zdrowie i nie widzą, a raczej nie starają się lub nie chcą widzieć, w którym kierunku to idzie i w jakim celu wykorzystywane są szczepienia. Nie zasługujecie na nic, tylko krótkie trzymanie za mordę, jak bydło.

#koronawirus #covid19 #szczepienia #cbdc #banki #neuropa #pis
Zapaczony - Gardzę wszystkimi, którzy nadal udają, że tu chodzi tylko o ich zdrowie i...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zapaczony: słuchaj, teraz trzecia dawka w niektórych krajach nie wystarcza, więc trzeba wziąć czwartą, do czerwca będzie piąta przypominająca - chyba nie chcesz mieć tu drugiego Bergamo?
  • Odpowiedz
ignorowanie faktów naukowych czy obserwacji otoczenia na rzecz myślenia życzeniowego


@Rustyyyy: podaj przykład ignorowanych faktów naukowych w tym wątku

czy obserwacji otoczenia na rzecz myślenia życzeniowego


@Rustyyyy: również możesz wymienić przykłady myślenia życzeniowego z tego wątku
  • Odpowiedz
słuchaj, teraz trzecia dawka w niektórych krajach nie wystarcza, więc trzeba wziąć czwartą, do czerwca będzie piąta przypominająca - chyba nie chcesz mieć tu drugiego Bergamo?


@Tino: a ważność abonamentu/przepustki do życia, zwanych paszportami Covidowymi z każdą kolejną dawką jest coraz krótsza.
  • Odpowiedz
  • 1
@Zapaczony

Powiem tak dobrze że jestem izolowany od foliarskiego plebsu


@Rustyyyy: napisz, czym jest dla ciebie foliarstwo oraz podaj przykłady foliarstwa z tego wątku, z góry dziękuję.

Ja podam - brednie o jednym światowym centralnym rządzie.
  • Odpowiedz
Ja podam - brednie o jednym światowym centralnym rządzie.


@neonn: oczywiście, że nie chodzi tu o 'króla światowego', albo 'premiera całego swiata' xD Lecz pieniądze oraz prawdziwą władzę, a taki rząd już istnieje i jest nim IMF, BIS oraz elitarny klub golfowy WEF, wraz ze spółkami, takimi jak BlackRock, Vanguard, czy też State Street. To pieniądze rządzą tym światem, a pan Kaczyński, Schulz, czy Biden to zwykłe kukiełki.
  • Odpowiedz
  • 2
@Zapaczony aaaaa no tak wielkie finanse.
Rozumiem, że Ty swoim sprzeciwem, niezaszczepieniem się i postami na wypoku się postawisz temu wielkiemu spiskowi?
  • Odpowiedz
wydaje mi się ze do polaków powinno się strzelać. Pojechałeś z lewym paszportem do Norwegii przez co w tamtym regionie powrócił rozwiązany problem? Kulka w łep. Przekroczyłeś prędkość w mieście do 20km/h? Pałowanie, Przekroczyłeś o więcej niż 20km/h? kulka w łeb z polakami inaczej się nie da


@Rustyyyy: czy ty jesteś normalny? Badałeś kiedyś swoje zdrowie psychiczne? Potrafisz panować nad emocjami?

Zresztą nie ma sensu z polakami dyskutować ich zdanie
  • Odpowiedz
Rozumiem, że Ty swoim sprzeciwem, niezaszczepieniem się i postami na wypoku się postawisz temu wielkiemu spiskowi?


@neonn: wierzę, że obywatele mają moc, co historia niejednokrotnie pokazała, bez protestu ludzi i rewolucji prawdopodobnie nie pisalibyśmy sobie tak swobodnie w internecie. Ale nie trzeba nawet cofać się wstecz, spójrz co się dzieje teraz w Kazachstanie.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: Musiałbym poświęcić kilka godzin na odkopywanie wszystkich badań tylko po to by jakiś polak na koniec mi napisał ze badania które przytoczyłem zostały opłacone przez reptilian
  • Odpowiedz
Twardym foliarstwem jest myślenie że jak sie ma pieniądze to się wchodzi do jakiegoś elitarnego klubu, gdzie zgodnie się rządzi światem XD


@neonn: bardzo to uprościłeś. Też tak potrafię. Wyobraź sobie, że istnieje elitarny klub ekonomiczny, zwany World Economic Forum, do którego, aby należeć należy płacić drogie składki. A teraz pytanie:

Po co ludzie zapisują się do takiego klubu i płacą te składki?
Po co w ogóle zapisują się do jakichkolwiek klubów? Czy aby nie po to, by mieć z tego jakieś korzyści
Zapaczony - > Twardym foliarstwem jest myślenie że jak sie ma pieniądze to się wchodz...
  • Odpowiedz
Musiałbym poświęcić kilka godzin na odkopywanie wszystkich badań tylko po to by jakiś polak na koniec mi napisał ze badania które przytoczyłem zostały opłacone przez reptilian


@Rustyyyy: wystarczy, że wymienisz przykłady foliarstwa z tego wątku.

tylko po to by jakiś polak na koniec mi
  • Odpowiedz
@Zapaczony:

Staniesz się zwykłym kodem kreskowym, kontrolowanym na każdym kroku.

przecież to jest dosłownie to samo co na tym obrazku xD plus mamy jeszcze starą jak świat teorię o globalistach i rządzie światowym
wymyślilibyście coś nowego bo ten sam spisek wałkujecie od 30 lat
  • Odpowiedz