Wpis z mikrobloga

Jego waga się nie zmienia, strony się nie przewracają, nie ma kolorów a co najważniejsze nie ma żadnego zapachu, okropieństwo ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jeszcze dodam że nie możesz postawić takiej książki na półkę


@SaintWykopek: No i w książkę możesz wsadzić fiuta między kartki.
Wy ludzie macie dziwne zboczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kupiłem czytnik na bodajże 800zł i zrezygnowałem... z czytnika ¯\(ツ)/¯ Jego waga się nie zmienia, strony się nie przewracają, nie ma kolorów a co najważniejsze nie ma żadnego zapachu, okropieństwo ( ͡° ʖ̯ ͡°). Jeszcze dodam że nie możesz postawić takiej książki na półkę, pokazując swoją wyższość nad plebsem ( ͡ ͜ʖ ͡).


@SaintWykopek: To teraz miej coraz więcej książek i weź
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tibor @SaintWykopek


- 21 wiek

- miej możliwość schować całą bibliotekę w kieszeni, oszczędzić trochę drzew i zaoszczędzić dużo miejsca na składowanie makulatury, która przez 99.9% czasu tylko stoi na półkach

- łeeee bo to nie jest kolorowe i nie ma zapachu!!! bez sensu

- kurtyna

@WieczysteRuchadlo: Na samochody też kiedyś mówili że to przejściowa moda i każdy z czasem wróci do koni ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tibor: mam 3 miesięczne dziecko które nie lubi szelestu, m. in. Kartek. Ebook ratuje mnie, dzięki niemu mogę czytać. A kiedyś myślałem jak większość z was, że książka to do ręki, szelest i zapach musi być xD także to jest wszystko zależne od sytuacji i siedzi w głowie xD
@Tibor: kupiłem czytnik, bo się wściekłem na książkę. Czytałem chyba finansową fortecę i mnie to zagotowało. Palce mnie bolały, dłonie bolały, stwierdziłem, że kupuję czytnik. Z czytnikiem życie jest inne, mam ileś książek w jednym miejscu, nie muszę ich składować w szafce czy bóg wie gdzie. Jedyny minus to brak zapachu i kiepsko sie czyta wykresy. Kto sie zastanawia, niech kupuje. Zaoszczędzi sobie miejsca, będzie go brać na wyjazdy i więcej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jandiabeldrugi: @Maly_Jasio: Wiecie, że stosowanie podświetlenia w e-czytniku daje dokładnie ten sam efekt co zewnętrzna lampka?
To jest zwykły LED wokół ekranu a nie podświetlone pixele z tekstem gdyż ciągle to e-ink.
Powiedziałbym nawet, że takie podświetlenie jest zdrowsze od zewnętrznego gdyż możesz użyć mniejszej jasności gdyż masz je bliżej ekranu. Nowe Paperwhite pozwalają nawet na zmianę ciepła barwy Leda i wtedy wieczorem to bajka.
@Cierpienie @LPSzycha @eloar @harrypajak @Letheo @Argonzz @takimireczek @Stef444n @sobol86 @WieczysteRuchadlo @Peeleejin @porterhouse @durielek2 @Ramirez25 @Fafu @KawaJimmiego

Pierwszy raz zawołało mnie tyle osób, więc moje zdanie kogoś obchodzi ( _)

Dałem Ci plusa, bo uznałem Twój wpis za świetny żart, ale widzę, że większość w komentarzach potraktowała go zupełnie poważnie


@ZygmnuntIgthorn To po części żart, czytnika używam kiedy profesor na wyglądać każe wypożyczyć książkę(pozwolił mi na czytnik). Co do czytania,
Pobierz
źródło: comment_16414133479RSeUVpPebmemrxQbwjDYB.jpg