Wpis z mikrobloga

To prawda, że gdy mężczyzna ma ubraną białą koszulę na pierwszej randce to kobieta podświadomie odbiera osobę mężczyzny jako kogoś "czystego, dobrego, nieskazitelnego, otwartego, grzecznego, ułożonego, poukładanego, o dobrym sercu itp.", natomiast jak mężczyzna ma ubraną czarną koszulę też na pierwszym spotkaniu to podświadomość kobiety odbiera faceta jako "pewnego siebie, niegrzecznego, z charakterem, z którym można zaszaleć"?
Do czego zmierzam... otóż czy kolor koszuli może zdecydować o tym czy kobieta będzie w nas widziała długoterminowy materiał na partnera/przyszłego męża czy krótkoterminowy materiał na ostre ruchanie jeszcze tej samej nocy?
#ubierajsiezwykopem #modameska #podrywajzwykopem #koszule #aankieta
zloty_wkret - To prawda, że gdy mężczyzna ma ubraną białą koszulę na pierwszej randce...

źródło: comment_1641344243trulGjV8DyMtKU2FnvwkZg.jpg

Pobierz

Pytanie jak wyżej

  • Jestem różową: kolor ma znaczenie 5.6% (8)
  • Jestem niebieskim: kolor ma znaczenie 23.9% (34)
  • Jestem różową: kolor NIE ma znaczenia 5.6% (8)
  • Jestem niebieskim: kolor NIE ma znaczenia 33.1% (47)
  • nie znam się 8.5% (12)
  • sprawdzam wyniki 23.2% (33)

Oddanych głosów: 142

  • 6
@anheli: t o bardzo ciekawe pytanie, jednakże ze jeżeli przyjmiemy ze rzeczywiście tak jest - to uważam, iż musi zostać spełniony pierwszy warunek kluczowy czyli podobamy się tej dziewczynie. I wtedy może kolor koszuli może wzmagać jakoś ten efekt. Tylko z drugiej strony biały golf dobrze dopasowany tez jest sexy wiec wiesz. Ale ogólnie na bank coś w tym jest.
@zloty_wkret: kolor ma znaczenie, widać jak twarz I sylwetka jest inaczej odbierana.
Taki mocny kontrast dzieli sylwetkę na dwie części, co jest niewskazane dla niskich lub grubych, garbatych. Nie każdy dobrze wygląda w białym i nie zawsze wypada ubierać czerń. Na pewno dziewczyny dobrze odbierają korzystanie ubranych facetów, to wymaga wiedzy lub porady.