Wpis z mikrobloga

@Kasahara: niemożliwe ze nie lubisz keto, napewno napweno jakieś gówno jadłeś, jaki głód co ty gadasz źle jadłeś mówie ci źle jadłeś inną konserwe tyrolską spróbuj ja ci załatwie inną nieda sie nie lubić keto co ty gadasz inną konserwe musisz spróbować bo rózne sa
  • Odpowiedz
@bem_ben: myślę, że to oni cię mają za frajera, jeśli przeganiasz ich w intensywności pracy dostając finalnie tą samą albo i gorszą pensję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bem_ben: wnioskuję z tego co napisałeś, jeśli jest to jakaś praca fizyczna, macie takie same obowiązki i robisz więcej to wychodzisz na frajera. W pracy fizycznej młodzi jak są świeżo zatrudnieni to zazwyczaj dostają lepsze warunki finansowe niż pracownicy z wieloletnim letnim stażem
  • Odpowiedz
@bem_ben: rok 2010 już dawno za nami, trochę kreatywności jak chcesz mi naubliżać. Piszesz w taki prymitywny sposób, że ciężko coś "wiedzieć" z twoich komentarzy
  • Odpowiedz
nie pisałem wcześniej do ciebie, to ty wlazłeś między szprychy.


witamy w internecie i publicznych dyskusjach

I pamiętaj, że nie jestem na keto.


@bem_ben: nikt nie pytał
  • Odpowiedz
@Kasahara: Cóż, skoro Ci nie podeszła to nie. Ja od dziecka nie znosiłem rzeczy z węglami, a po chlebie prawie rzygałem xD Dosłownie węglowe rzeczy jakie mi smakują można policzyć na palcu jednej ręki, a jeszcze starczy. Za to tłuszczowe? panie, od zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz