Wpis z mikrobloga

Witajcie, być może ktoś potrzebował by pracownika ogólnobudowlanego / wykończenia.

Zajmowałem się:
Docieplenia, gładzie, malowanie ręczne jak i agregatem (graco, wagner), tynki elewacyjne, tynki mozaikowe, zabudowy g-k, układanie płytek ceramicznych jak i gresowych, montaż drzwi, murowanie, szalowanie czy zbrojenia i ogólnie prace budowlane. Posiadam również małe doświadczenie przy pracach hydraulicznych (w systemie pp, pex, tece).
Jestem osobą samodzielną. Interesuję mnie wyłącznie praca na terenie Wrocławia.
Szukam kogoś uczciwego, który nie ma problemów z płatnością za wykonaną pracę.

Podsyłam link go galerii z niektórymi pracami: https://photos.app.goo.gl/S4aT2fEQjBTwkPGh6

#praca #wroclaw #budowlanka #budownictwo #remontujzwykopem #remont
  • 66
@BujakaPL: Bierz zlecenie od @xeon111: żeby podładować sie kasą, dobierz 2 osoby i idź własną drogą. Prowadzę Spotted w małym mieście ~~25k mieszkańców i zapotrzebowanie w okolicy na osoby Twojego pokroju jest ogromne. Ludzie non stop pytają o kogoś takiego a wszyscy mi znani mają terminy na maksa zawalone do przodu. Zrobisz 2-3 roboty, plotka pójdzie w eter i zaczniesz łapać klientów
@BujakaPL: chyba żartujesz. Zrób kopiuj/wklej tego co tu napisałeś na olx, załóż sobie drugi numer i zatrudnij sekretarkę do odbierania telefonów. Jakbyś przyjechał do Olsztyna to bym miał dla ciebie robotę na pół roku, co najmniej bo mam kilka mieszkań do remontu, które czekają aż fachowcy wrócą z wycieczki na księżyc.
@BujakaPL: plus dla zasięgu.

to może wtrącę przypadkiem - jeśli ktoś potrzebuje kogoś od Google Ads, FB Ads i Allegro - mogę pomóc.
fakturę chyba też się wystawi jeśli trzeba.

Nigdy nie sądziłam, że będę pisać coś takiego na mirko, ale pochowałam dwoje rodziców w dwa miesiące...
#!$%@? mać... jakie pogrzeby są drogie! Zjeżdża się jeszcze to tałatajstwo na stypy...
Nie polecam!
@BujakaPL Otwieraj firmę im. Mirka z wykopu i rozkręcamy biznes wypokowy. Ja mogę być kierownikiem do spraw niepotrzebnych. Plusik i komentarz dla zasięgu. Powodzenia panie majster