Wpis z mikrobloga

Witajcie, być może ktoś potrzebował by pracownika ogólnobudowlanego / wykończenia.

Zajmowałem się:
Docieplenia, gładzie, malowanie ręczne jak i agregatem (graco, wagner), tynki elewacyjne, tynki mozaikowe, zabudowy g-k, układanie płytek ceramicznych jak i gresowych, montaż drzwi, murowanie, szalowanie czy zbrojenia i ogólnie prace budowlane. Posiadam również małe doświadczenie przy pracach hydraulicznych (w systemie pp, pex, tece).
Jestem osobą samodzielną. Interesuję mnie wyłącznie praca na terenie Wrocławia.
Szukam kogoś uczciwego, który nie ma problemów z płatnością za wykonaną pracę.

Podsyłam link go galerii z niektórymi pracami: https://photos.app.goo.gl/S4aT2fEQjBTwkPGh6

#praca #wroclaw #budowlanka #budownictwo #remontujzwykopem #remont
  • 66
  • Odpowiedz
@BujakaPL: ziomek ogarnij jdg, olej Janusza. Towar po stronie inwestora, żebyś nie poległ z kasa i jej wykładaniem i żyjesz jak król na swoim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deviolin: Dziękuję bardzo :) Do silikonów tak jak zauważyłeś nie używam taśm, tak samo nie używam mydła itp, które czasami może powodować problemy gdy podejdzie pod silikon.
  • Odpowiedz
  • 1
@zenon_z_chorzowa1: Szczerze powiedziawszy Ciężki temat, gdyż mam 4 letniego syna.


@BujakaPL Póki dzieciak młody to szybko się nauczy języka. Zawsze możesz jeszcze tam szukać szkół po polsku itd. Ale najlepiej by było jakby się uczył i polskiego i niemieckiego. No i w gratisie angielskiego.

Wyjdzie to na plus dla twojego syna
  • Odpowiedz
@Grzybek22: Ostatnio miałem urodziny to tak. Na budowie nie, jak robiłem na rusztowaniach to nawet nie przyszło mi to do głowy. Ale nie będę ukrywał, zdarzyło się czasem po robocie wypić z inwestorami :)
  • Odpowiedz