Wpis z mikrobloga

Witajcie, być może ktoś potrzebował by pracownika ogólnobudowlanego / wykończenia.

Zajmowałem się:
Docieplenia, gładzie, malowanie ręczne jak i agregatem (graco, wagner), tynki elewacyjne, tynki mozaikowe, zabudowy g-k, układanie płytek ceramicznych jak i gresowych, montaż drzwi, murowanie, szalowanie czy zbrojenia i ogólnie prace budowlane. Posiadam również małe doświadczenie przy pracach hydraulicznych (w systemie pp, pex, tece).
Jestem osobą samodzielną. Interesuję mnie wyłącznie praca na terenie Wrocławia.
Szukam kogoś uczciwego, który nie ma problemów z płatnością za wykonaną pracę.

Podsyłam link go galerii z niektórymi pracami: https://photos.app.goo.gl/S4aT2fEQjBTwkPGh6

#praca #wroclaw #budowlanka #budownictwo #remontujzwykopem #remont
  • 66
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@BujakaPL: nie obraź się się skoro tyle umiesz to robota powinna sama Ciebie znaleźć. z inwestorami możesz rozliczać się z małych etapów, jak w dniu skończenia etapu lub następnym nie ma kasy na koncie to elo i lecisz dalej
  • Odpowiedz
@Mira_Belka mój brat tak pracuje i to nie takie proste, na większą robotę potrzebujesz 2-3 osób, same mniejsze to brak ciągłości zleceń. Jak masz się męczyć i zarobić 6k na czysto to lepiej u kogoś 4.5 bez żadnych zobowiązań.
  • Odpowiedz
@ElCidX: Docinam ręczną lub wodną, a później szlifowanie akumulatorową z padami, w zależności od twardości materiału i tego jaki chce uzyskać efekt.
  • Odpowiedz
@BujakaPL znam kilku takich co na 'jdg' ( ͡ ͜ʖ ͡) robią tylko rodzinie i znajomym a terminy za rok i później... Mimo wszystko plusik dla zasięgu
  • Odpowiedz