Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Kolejne dodruki Artefaktów! Od dziś w księgarniach można zamawiać "Endymion" i "Triumf Endymiona" Dana Simmonsa w twardej oprawie. Obecnie są dostępne w Świecie Książki, Arosie i Bonito. Pojawienie się w pozostałych to kwestia czasu.
Wyjątkiem jest sklep wydawnictwa MAG. Z uwagi na zmianę siedziby możliwość zakupów będzie wyłączona prawdopodobnie do końca miesiąca.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #hyperion #dansimmons #simmons #artefakty
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Kolejne dodruki Artefaktów! Od dziś ...

źródło: comment_16413199565msAR4koOHxMTjLqdoa0rV.jpg

Pobierz
  • 25
@Whoresbane: Bonito w ogóle ma jakoś dobrze podpisane umowy z wydawnictwami - da się u nich nawet zarezerwować tytuł, który dopiero ma mieć dodruk (a przynajmniej mi się raz tak udało, bo pierwotny nakład rozszedł się na pniu)
@Whoresbane: No dobra, obiecałam którymś wykopkom, że doczytam serię, ale pewnie tylko po to, by stwierdzić, że nadal mi się nie podoba ( ) Przynajmniej razem ładnie będą wyglądały na półce, na której i tak nie mam już miejsca
@Whoresbane: mam Hyperiona i Upadek z 2008 z Maga w twardej okładce. Chciałem sobie dokupić Endymiona w tej samej wersji ale ceny są chore (ok. 200 PLN) I teraz mam dylemat czy szukać wydania do zestawu czy machnąć ręką na wygląd na półce...