Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@sylwke3100: nie wiem skad masz dane, ale mieszkam za granicą i moj rachunek za prad gdzie wode mam ogrzewana prądem i indukcje wzrosl z <60 euro na 65 w tym miesiącu co jak pewnie sobie zdajesz sprawe odczuwalną różnicą nie jest.

@vsngvr: Stąd że w całej Europie jest od jakiegoś czasu spory kryzys energetyczny który NIE TYCZY SIĘ tylko Polski a całej UE i to wina: polityki energetycznej (np zamykanie
@#!$%@?: Patrząc na to jak wyglądał budżet państwa za PO, śmiem wątpić, że gdyby oni rządzili to kasa szła by na transformację a nie na łatanie dziury budżetowej. Poza tym te 57mld jest od 2012r gdzie rządziła PO i też sprzedawała prawa do emisji, a jakoś spektakularnych inwestycji nie widziałem za tamtych czasów

Jak politycy przechodzą do opozycji to nagle stają się bardzo wygadani
@PaprykarzXL: nie wiadomo co byloby za pelo, ale:
- pis #!$%@? wiatraki w 2016 bo chyba za duzo powstalo prywatnych incjatyw ze mogles sobie postawic wiatraki na wlasnym polu. Stad ustawa o minimalnej odleglosci. Juz nie dalo sie tak latwo na ojcowiznie w spolke z sasiadami cos postawi.
- pis sie chwali PV, ale #!$%@? zrobil jak pokazuje nowelizacja od 1go kwietnia 2022. Dlaczego ? bo to rzad ma utrzymywac i
Przecież to Tusk w 2008r a później w 2014 podpisał pakt energetyczno-klimatyczny, także to on zaczął ten debilizm.


@downight: To jak z tym kawałem o samochodach co je rozdają na placu ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo przecież na pakiet klimatyczny zgodził się nie kto inny jak prezydent Lech Kaczyński, ale rozumiem że mądrzejsze o tym nie wspomnieć...