Wpis z mikrobloga

@Walus89: Chiny już "wymyśliły" sztuczne Słońce a USA też ma swoje. Za chwilę to będziemy te sztuczne słońca zamiast elektrowni jądrowych stawiać wszędzie jako ekologiczne i wydajniejsze. Ktoś pewnie na tym zarobi ale czego się nie robi dla postępu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dominacja_genetyczna: uratowałem kiedyś życie człowiekowi bo się nachlał i położył w śniegu. A drugi raz powiedziałem policjantom, że się gość nałykał prochów i żeby go wieźli do szpitala a nie na izbę wytrzeźwień bo im zejdzie zaraz mimo, ze jego żona tego powiedzieć nie zamierzała i liczyła, że zejdzie. Kiedyś też jak byłem młody to ukradłem 10 złoty ale następnego dnia oddałem tak by nikt tego nie zauważył bo nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Piękne kłamstwa xD


pis #!$%@? wiatraki w 2016


No stawianie wiatraków obok osiedli było super, w dzień masz dyskotekę jak słońce od tej strony świeci, w nocy stały hałas. Naprawdę świetna sprawa.


-
  • Odpowiedz
@przeciwko78: Co to z w ogóle za bzdury z prawami de emisji. Europa robi jakies sztuczne ograniczenia, a cały przemysł idzie do Indii i Chin, a tam jak wiadomo w większości energia jest z węgla
  • Odpowiedz