Wpis z mikrobloga

@Ranger: od kostiumu możesz se coś odparzyć, bo tak jak powietrze gorące jest 'w miare' ok, tak już nagrzany plastikowy strój już niekoniecznie, a w wilgotnej wlasnie może potem takie ściery ludzie wynosza i jest mokro
@Positano1: za gówniackich czasów chodziłem z ojcem do lokalnej sauny, było podkręcona pod korek i nic nikomu się nie topiło (tam nie było maniery z byciem nago, a tylko trzeba było podłożyć ręcznik pod dupę), co mnie obchodzi, że w mokrej komuś ręcznik zmoknie?
@Ranger: nie wiem nie znam sie ale jak teraz mysle to wydaje mi sie ze nagrzane plastikowe gacie do 100 stopni to nie jest raczej najlepszy pomysł bo moga pitoka odparzyc. W sumie ja sam byłem w saunie suchej w gaciach i nie bylo problemu żadnego wiec nie wiem tez do końca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ranger: ale to jest 30sek. w google. Jak saunujesz to pozbywasz się całej masy niefajnych rzeczy z organizmu które wychodzą z potem. Odparzenia to jedno ale siedzieć w stroju to tak trochę jakby sikać w majtki. W niektórych saunach są takie małe baseniki z zimną wodą, z tego samego powodu woda jest wymieniana po każdym który wskoczy.
nie ma zakazu brania ręcznika do sauny parowej


@magic_johnson: a u mnie jest - jak świeże kobietki czasami wejdą w recznikach to dostają srogi #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

Beka, że zadanie pytania od razu jest tu przez niektórych traktowane jako szukanie problemu - mnie to obojętne czy będę nago, czy nie, w sumie nago wygodniej, a do mokrej nie widzę sensu brać ręcznika, skoro i cały będzie przemoczony, ale jak ktoś chce, to
od kostiumu możesz se coś odparzyć, bo tak jak powietrze gorące jest 'w miare' ok, tak już nagrzany plastikowy strój już niekoniecznie


@Ajlson: a dupa tam. Byłem wiele razy w spodenkach czy kąpielówkach i nic sobie nie odparzysz. To chyba tylko o tradycję chodzi i że wszyscy nago albo nikt nie włazi.