Wpis z mikrobloga

Mirasy, taka sprawa z #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow
Przy okazji robienia domu myła sobie fugi. Tak sobie fajnie myła fugi, że jak poszła to zostawiła butelke z rozrobionym preparatem ze żrącym kwasem. Butelka pic rel ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niektórzy to się pewnie już domyślają o co chodzi.

Ja sobie w międzyczasie zakładałem gniazdka. Ona poszła - mi się zachciało pić. Obok w drugim pokoju była inna butelka tej samej marki wody, a tutaj butelka "wody". Myśląc, że to ta druga sobie łyknąłem. Właściwie to nie łyknąłem, a wziąłem tylko do ust i wyplułem. Tak długo jeszcze nigdy mordy nie płukałem.

Teraz pytanko do Was moi drodzy
Czy wy też zostawilibyście żrący preparat w butelce od wody bez uprzedniego podpisania jej albo zerwania etykiety?

Bo ona twierdzi, że to tylko moja wina, że sobie taką rozrywkę zapewniłem, a poza tym to przecież widać, że żółtawe i spienione ;]

#heheszki #remont #kiciochpyta #pytanie
Pobierz Nuuk - Mirasy, taka sprawa z #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow 
Przy o...
źródło: comment_1641249879j06SPbcPwxyrjPjgDfFp4Q.jpg

Czy moja różowa ma rację?

  • Jeszcze jak! 16.9% (85)
  • Nie 83.1% (418)

Oddanych głosów: 503

  • 26
@Nuuk: różowe mają to do siebie, że musisz im wszystko wytłumaczyć jak dziecku. Po prostu, jeśli nie powiedziałeś, że trzeba tak zrobić to myślała, że nie trzeba.
Kwas różowej? Nic nie mówiła o paznokciach, dłoniach i ciężkiej pracy?( ͡° ͜ʖ ͡°)