Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie do osób w #zwiazki (zarówno #rozowepaski jak i #niebieskiepaski). Jak wygląda u was sprawa z oglądaniem p---o? Czy wasza partnerka o tym wie? Czy ma z tym problem? Jak sami się z tym czujecie? Myślicie że to nie w porządku, macie wyrzuty sumienia? Jak radzicie sobie z sytuacjami kiedy jesteście sami przez dłuższy czas?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d3377c37651b000a904523
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I w poprzednim i w obecnym związku zaznaczyłam to wyraźnie - źle się czuję z myślą, że partner ogląda p---o. Nie chcę, żeby tego robił.
Nie sprawdzam, nie powtarzam się, nie wypytuję - zaznaczyłam raz a stanowczo. Co partner z tym zrobi - to już jego sprawa.

Edit: A, no i że w sumie o to było pytanie - ja nie oglądam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja co jakiś czas oglądam, a luby jeszcze rzadziej ode mnie (z tego co mi wiadomo( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Nikomu to nie przeszkadza.

Chociaż ostatnio się nad tym zastanawiałam i myślę, że gdyby sytuacja byłaby inna i oglądałby soczyste zdjęcia itp. dziewczyn z okolicy/znajome/koleżanki to zaczęłabym się martwić.
A jak wy uważacie chłopaki? Zdarza się Wam podniecać na widok zdjęcia Jolki z Księgowości?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To że ja mu nie wystarczam i że zaspokaja się patrząc na inną dziewczynę - więc i lekka zazdrość i taki wstyd że nie wystarczam.

Gdyby to była dłuższa rozłąka? Z jednej strony byłoby to bardziej zrozumiałe, ale wciąż by to bolało.
  • Odpowiedz
OP: > Chociaż ostatnio się nad tym zastanawiałam i myślę, że gdyby sytuacja byłaby inna i oglądałby soczyste zdjęcia itp. dziewczyn z okolicy/znajome/koleżanki to zaczęłabym się martwić.

A jak wy uważacie chłopaki? Zdarza się Wam podniecać na widok zdjęcia Jolki z Księgowości?


@zorroza: To jest zupełnie inna kwestia, tutaj nie mam żadnych wątpliwości że to by było nie w porządku i takie rzeczy mi zupełnie nie w głowie. Zresztą, żadne koleżanki czy Jolki z księgowości nie mają do mojej nawet podjazdu więc takich dylematów w ogóle nie mam ( ͡
  • Odpowiedz
zdegustowanybiałorycerstwem: .

moja partnerka jest tak seksowna, że przy żadnym p---o mi nie staje

@Czerwony_jak_WIG20 : bożeeee jaki białorycerz. Jeszcze napisz: "POLKI NAJPIKNIEJSZE"
Jak widzę takie spermiarstwo to mi wstyd, że jestem chłopem. Ty chwalisz się swoją partnerką, a ona pewnie pisze na jakimś babskim forum, że jej partner ma krótkiego albo jest niski i że marzy o chadzie z sąsiedztwa lub o swoim szefie199cm 15k+ z nowym audi i
  • Odpowiedz