Wpis z mikrobloga

@dziemujredbul: wyjątkowo piękne restauracyjne danie warto było cały rok czekać!! wiele moich koleżanek i koleguw pochwaliło się na insta swoim lwyrachowaniem! jak się mama zapytała, suny gdzie idziesz to odpowiedziałem- szykuj sos, jestem chłopem wiec mam obowiązki chłopskie
  • Odpowiedz
@cocklush:
No mial takie same skladniki jak mial normalnie cheese, jedyna roznica to byl sezam na bulce xD.
No placic ~12 ziko za burgera, co pare lat temu normalnie byl za 3zl to imo drogo, no ale jak sie nie #!$%@? hajsu jak debil to jestes cebula na wykopie xD
Zreszta jedzenie czegokolwiek poza nuggetsami w maku xD
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: ja też jestem zdania, że burgery w Macu są drogie i w tej cenie bardzo słabe. Gdyby było mało to zawsze po żarciu z Maca, czy KFC zdycham, bo mnie bebechy boli, a to nie łatwe osiągnięcie, bo nawet najpodlejszy kebab na Woodstocku mną tak nie miotał jak te fast foody.

Ogólnie za te same lub podobne pieniądze można pójść do normalnej burgerowni i dostać dużo lepszego burgera. Minusem ich
  • Odpowiedz
@hipokryzjawkutos:
Jak juz to zadnych pomidorow w burgerach to raz xD Dwa, ze masz 6-7 innych skladnikow. Trzy ze sie bardziej #!$%@? niz na jakimkolwiek innym obiedzie w podobnej cenie w knajpach podobnej klasy xD
Idac ta logika w ogole do kanjp nie chodzmy i robmy w domu obiad za 8 zl xD
  • Odpowiedz
jak czlowiek z 3 cyfrowym iq moze wydac ponad 30 zl na bulke z miesem i pomidorem xD


@hipokryzjawkutos: Boże, strywializuj to jeszcze bardziej. Równie dobrze można wyśmiać ludzi za kupno ziemniaków, jak można płacić za jakieś #!$%@? kule brudu wygrzebane z ziemi?
Jeśli kogoś stać, to płaci i to zjada. Ponad 30 zł to też nie kosztuje. Zajebista hiperbola
  • Odpowiedz
A ty jak się zesrałeś, że nazywasz obcych ci ludzi dwunastolatkami i zerami za lubienie kanapki, której ty nie lubisz?


@Mikka: Błąd gamoniu. Nazywam zera i dwunastolatków zerami i dwunastolatkami bez żadnych powodów.
  • Odpowiedz