Wpis z mikrobloga

  • 55
Mam straszną niechęć do pracy. Nie chce mi się wstawać, przebywać z tymi ludźmi.

#praca
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@SaintWykopek wygląda w zasadzie mocno przeciętnie. 3k miesięcznie plus roczne dodatki ok 10k. W zawodzie pracy nie znajdę. Kredyt do spłaty więc trzymam się póki jest w miarę stabilnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Fydro tak.. nie ma czegoś takiego że każdy odpowiada za swoją robotę. Jest ciągłość pracy zmianowa i jak poprzednia zmiana czegoś nie zrobi albo z--------i to trzeba odkręcać, wyjaśniać, świecić oczami za kogoś i zbierać o------l
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Patatina: @onomatopeja_:
Zaczynałem jako programista. Potem kilka lat pływałem jako rybak, a teraz prowadzę firmę min. naprawiającą sprzęt budowlany.
Jak widać skrajnie różne profesje.
Szkół przeszedłem też kilka. Technikum elektronik-automatyk (ukończone), technik informatyk (ukończone), studia informatyczne (rok), studia informatyka i ekonometria (ukończone, już wtedy pracowałem jako rybak).
Moim dzieciom też mówię: rób to co lubisz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onomatopeja_: jako programista zacząłem dorabiać na studiach, ale jakoś nie podobało mi się takie klepanie w korpo (samo programowanie lubiłem). W wyniku pewnych wypadków w rodzinie poszedłem pomagać na kuter jako rybak. Tam robiłem jakieś 7-8 lat, a zimami dorabiałem w warsztacie jako mechanik. W tym warsztacie dostałem propozycję pracy, ale dałem warunek - chcę być wspólnikiem. Przejście ułatwiła mi likwidacja mojego stanowiska na kutrze za co dostałem trochę kasy
  • Odpowiedz