Wpis z mikrobloga

Prawilnie przypominam, że dopóki nie pekowałeś samicy jesteś prawiczkiem

Jeśli peklowałeś ją w kondomie jesteś gumcelem
Jeśli peklowałeś ją bez kondoma jesteś insemicelem
Czekaj co?

Tak, insemicelem. To nie sztuka zapłacić odpowiedniej divie, żeby wejść w nią bez gumy. Ryzykując różne weneryki.
Skaza prawictwa ustępuje w pełni tylko wtedy, kiedy dokonasz ejakulacji w drogach rodnych samicy.
Tylko jeśli kobieta oddaje Ci się z pełną miłością i poświeceniem a jej ciało posłusznie przyjmuje Twoje nasienie, skaza prawictwa zostaje na zawsze usunięta. Tylko wtedy możesz stać się pełnowartościowym członkiem społeczeństwa - jeśli wiesz, ze samica nosi pod swoim sercem - część Ciebie.Dopiero kiedy wpompujesz w nią swój życiodajny płyn.

Dopóki nie dokonasz i n s e m i n a c j i zawsze będziesz, w jakiś sposób, czuł się życiowo i seksualnie niespełniony.

#blackpill #przegryw #seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #chad #incel #chadowezycie
Danzinger - Prawilnie przypominam, że dopóki nie pekowałeś samicy jesteś prawiczkiem
...

źródło: comment_1641155129XAn8icdTAr29oAfkjG5NXa.jpg

Pobierz
  • 52
@Danzinger: Jeszcze mnie interesuje jedna kwestia. Co w przypadku gdy poznaje różową która jest bezpłodna lub jeszcze przed poznaniem mnie decyduje się na podwiązanie jajników? Oczywiście pozwala na bolcowanie bez gumki. Czy wtedy też jestem insemicelem czy to jednak IT'S OVER i pozostaje mi tylko sznur?