Wpis z mikrobloga

Dużo osób nie rozumie dlaczego kobiety takie są niezależne i hipergamiczne.Kiedyś facet był potrzebny kobiecie, gdy ona opiekowała się dziećmi to on musiał upolować jedzenie a za to miał seksy.W dzisiejszych czasach kobiety same zarabiają na siebie i nie potrzebny im facet jak już to tylko dla atencji i żeby pokazać się przed koleżankami przystojniakiem albo po prostu dowartościować się.Dziś to facet potrzebuje kobiety a nie na odwrót.

Co ma z tym wspólnego ewolucja?Dzis facet nie musi już polować ale zamiast tego może dawać kase.Ogólnie w skrócie Kasa>Facet dla kobiet.

#przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #badoo #zwiazki #p0lka #hipergamia #pieklomezczyzn #pieklokobiet
  • 7
Kasa>Facet dla kobiet


@Onaaa20: Amerykę odkryłeś... One zawsze ceniły bardziej kasę niż mężczyzn i nie mówię tu o gołodupcach których musiałby utrzymywać będąc w związku, a o zdecydowanej większości mężczyzn, którzy nie dostali willi z basenem i sportowego auta od rodziców.
@Onaaa20: Kobiety na siebie zarabiaja, ale tylko nieliczne. Wiele pracuje z nudow albo bo tak trzeba, nie martwia sie o hajs, bo od tego jest maz. Mnie ostatnio uderzyła retoryka mojej znajomej: ona jakies 3k na reke, maz jakies 20k netto. Ale mowi "zaplacilam", "zarobilam" i ze "ciezko na to pracowalam" ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale faceci sa glupi i sami sobie winni. Ja sobie nie wyobrazam