Wpis z mikrobloga

Ja tam lubię takie dramy, jeszcze jak udział w nich biorą cołcz za dychę i "inwestycyjny" youtuber, to już w ogóle. Obejrzałem wszystkie materiały i muszę powiedzieć, że fajnie było zobaczyć jak ci cołczowie co zarabiają z tutoriali a piszą książki o inwestowaniu budują swoją markę. Gość wystąpił u wapniaka, wiedział, że ten jest na dorobku z dzieciakiem jeszcze sobie zaczął dom budować XD i jest uzależniony od tradera, więc w zasadzie stworzył sobie z kanału wapniaka swoją telewizję, która miała realizować jego agendę. Tego nie dawaj, tych kursów nie reklamuj bo z tego nic nie mam, filmy z tym usuń. Teraz będziemy nagrywać, a teraz nie. A sam wapniak to wiadomo poczuł hajs to budujemy dom kupujemy samochód. Jak trader przerwał współpracę to ten sobie pewnie pomyślał, że coś wymyśli przez rok, nic nie pykło w maju próbował znowu do niego uderzyć. Do grudnia nic się nie zmieniło zaczął panikować i się popłakał na youtubie. Koniec historii.
#trader21 #wapniak #polskiyoutube #youtube #inwestycje
  • 23
  • Odpowiedz
Zaorski moim zdaniem ma rację mówiąc, że inwestowanie/spekulowanie to gra o sumie zerowej. Mniejszość wychodzi i spienięża w dobrym momencie, większość trzyma wirtualne zyski a jak dochodzi do problemów to wszystko trac


@LateNever:

Mogę zrozumieć, że spekulowanie to gra o sumie zerowej, bo jak ktoś kupuje spekulacyjne gówno, które wzrosło to prędzej czy później spadnie z powrotem na tyle ile było albo niżej.
Ale jak inwestowanie to gra o sumie zerowej?
  • Odpowiedz