Wpis z mikrobloga

Jak mnie niemiłosiernie denerwują nieświadomi politycznie ludzie którzy chcą głosować na konfe.. to jest coś w rodzaju:

ONI NIE PODWYŻSZĄ NAM PODATKÓW - w zamian będą chcieli ci odebrać tylko całą wolność jednostki i wprowadzą w zamian za segregacje sanitarną np. segregacje rasową, religijną, płciową, medialną.. wprowadzą katotaliban..

no ale to mała cena jak na brak podwyżki jakiegoś tam podatku od srania na dworzu poniżej 10 stopni farenhajta ¯\_(ツ)_/¯

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #konfederacja #podatki #religia #polityka
Pobierz N.....k - Jak mnie niemiłosiernie denerwują nieświadomi politycznie ludzie którzy chc...
źródło: comment_1641139043Fp53Y990qcTh8KlMnQxSyx.jpg
  • 41
ONI NIE PODWYŻSZĄ NAM PODATKÓW - w zamian będą chcieli ci odebrać tylko całą wolność jednostki i wprowadzą w zamian za segregacje sanitarną np. segregacje rasową, religijną, płciową, medialną.. wprowadzą katotaliban..


@NoJakNieJakTak: jak lubisz "niskie" podatki jak tymczasowy VAT, podwyżki składek zdrowotnych, podatek od coli i takie tam to ja nie mam pytań, ważne pewnie dla ciebie, że na bombelki dają( ͡° ͜ʖ ͡°)
aaa już rozumiem jaką logiką się kierujecie.. jak nie będzie państwa to i podatków nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@NoJakNieJakTak: właśnie państwo zostaje, wypowiadasz się a nie wiesz o czym

SPRZEDAM MATKE, NIE UŻYWANA - w zamian chce tylko mniejsze podatki ( ͡º ͜ʖ͡º)


@NoJakNieJakTak: akurat od handlu rodzinami i sprzedawaniu się za pieniądze to masz obecnie ludzi z pis,
czyli już ponad 30 lat - w okresie największego wzorstu gospodarczego w historii kiedy to Polska dostała się do listy państw rozwiniętych pierwszego świata bez potrzeby wprowadzania katotalibanu.

Coś nie pykło ¯_(ツ)


@NoJakNieJakTak: no chyba kpisz, taki wzrost miały wszystkie kraje regionu, co poszły tą samą drogę a my dalej w ogonie jesteśmy, tobie styropian wystarcza jak widzisz nie wszystkim pasuje bycie bliżej końca w poziomie życia w UE¯\(ツ)_/¯
piękny fikołeczek, wiadomo że jak coś osiągneła lewica to się nie liczy ;)


@NoJakNieJakTak: podwyżki dla siebie jako posłów, podwyżki podatków, już dawno pis mógł nie rządzić, ale czarzasty im tyłek uratował jak Ziobro z Gowinem fikali jarkowi, ale no tak winna konfa( ͡° ͜ʖ ͡°) no ćwicz plecki, chyba, że jak gowin jesteś to nie musisz( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie rozumiesz, twoja konfa to najbardziej zamordystyczna i fanatyczna partia w historii tego kraju z gówna i błota.


@NoJakNieJakTak: przecież sam to z tego kraju robisz

Ich prawdziwy opis powinien brzmieć: Nie podwyższymy wam podatków.. w zamian zabierzemy tylko wszystko inne ;)


@NoJakNieJakTak: i co mi zabiorą? Już obecnie mam ograniczoną wolność wypowiedzi chociażby w temacie osób LGTB¯\(ツ)_/¯ nawet jak sklep okradną to nie mogę ich krytykować xD A
w Polsce jakieś "LGTB" sklepy okradają? ale ty jesteś z rzeczywistości odklejony..


@NoJakNieJakTak: tryb przypuszczający to był, nic nie można o nich złego powiedzieć, jeszcze tacy jak spurek chcą mi zabrać mięso. Kaszanki, salcesonu, salami czy smalcu mi nie odbiorą!( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast tutaj zrobiłeś bardzo poteżnego fikoła i bardzo dobrze że to napisałeś bo sie właśnie zaorałeś

PROCENT GŁOSOWAŃ WYBIERANY JEST ZE WSZYSTKICH - konfa