Wpis z mikrobloga

Jak mnie niemiłosiernie denerwują nieświadomi politycznie ludzie którzy chcą głosować na konfe.. to jest coś w rodzaju:

ONI NIE PODWYŻSZĄ NAM PODATKÓW - w zamian będą chcieli ci odebrać tylko całą wolność jednostki i wprowadzą w zamian za segregacje sanitarną np. segregacje rasową, religijną, płciową, medialną.. wprowadzą katotaliban..

no ale to mała cena jak na brak podwyżki jakiegoś tam podatku od srania na dworzu poniżej 10 stopni farenhajta ¯\_(ツ)_/¯

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #konfederacja #podatki #religia #polityka
N.....k - Jak mnie niemiłosiernie denerwują nieświadomi politycznie ludzie którzy chc...

źródło: comment_1641139043Fp53Y990qcTh8KlMnQxSyx.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaczypawlak: podałeś teraz jak ci KAZAŁEM TO ZROBIĆ

ci co myślą że wystarczy naopowiadać jakichś głupot jak to robią u siebie na grupie konfy na fejsbusiu i każdy im uwierzy bez żadnych dowodów, argumentów i samą patryjną propagandą xD

idź z Mariuszkiem piątke przybij bo to co wysłałeś jest oparte na jednej umowie czyli dyskusyjne.

chodź zrobisz jeszcze kilka fikołków bo mi się nudzi, opowiedz mi coś o biczowaniu homoseksualistów
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: ja jestem świadomy, tych ludzi których znam osobiście to mogę za nich ręczyć. A ty nawet programu konfy chyba nie czytałeś ani z nikim się nie spotkałeś z tej partii, a niby taki świadomy jesteś politycznie. Spotkania są otwarte i możesz zadać każde pytanie.
  • Odpowiedz