Wpis z mikrobloga

Chciałem Wam tylko zepsuć niedzielę (nim nadejdzie #niedzielawieczur) i przypomnieć, że to WY SAMI opłacacie tego turbodzbana i nacjo-kato-patusa SWOIMI pieniędzmi, które po uprzednim ukradzeniu Wam przez fiskusa transferowane są na konta organizacji przez niego zarządzanych. Oczywiście decyzją pisowskich bandziorów.

Bąkiewiczowi płaci resort "kultury", reprezentowany przez Piotra Glińskiego. Ten sam, który pracuje nad dalszym okradaniem nas pod przykrywką wprowadzenia ustawy dot. statusu tzw. "artysty zawodowego" oraz opłaty reprograficznej.

Czyli w skrócie wygląda to tak, że złodzieje opłacają swoje kato-patusiarskie bojówki, a tłuszcza się cieszy, bo im na czteropak Harnasia i czerwone Viceroye rzucają co miesiąc ochłap. No i jest przecież "Sylwester Marzeń" z Zenkiem Martyniukiem w #tvpis.

No powiedz mi synek? KTO TYLE DOŁ?

#bekazpisu
Pobierz moby22 - Chciałem Wam tylko zepsuć niedzielę (nim nadejdzie #niedzielawieczur) i przy...
źródło: comment_1641123906CBpHBBNkeQb8zzNHAhLtow.jpg
  • 18
o WY SAMI opłacacie tego turbodzbana i nacjo-kato-patusa SWOIMI pieniędzmi,


@moby22: Ja nikogo nie opłacam. Jak złodziej mi ukradnie kasę i da na antifę, to nie znaczy, że ja sponsoruję antifę
Czy komuś zależy na dechrystianizacji Polski?

Tak! Mi! To byłoby najlepsze co spotkało ten umęczony kraj


@Omicron: mi też zależy! Gdyby nie kościół to bylibyśmy jako cywilizacja o wiele bardziej rozwinięci niż jesteśmy. Tysiąc lat tzw. "wieków ciemnych", czyli średniowiecza zrobiło swoje i zamiast pchać ciekawych świata ludzi do przodu to opieraliśmy się na zdobyczach "naukowych" Arystostelesa. Nie mówiąc już o tym jak dużo złego kościół zrobił w poszczególnych krajach, gdzie
@moby22: no i co mam z tym faktem zrobić? ja mu pieniędzy nie dałam i nie głosowałam na pis, przestań mi pluć na ryj i zarzucać czegoś na co nie mam żadnego wpływu i mocy żeby zapobiec

je*ać pis ale i takich ludzi którzy próbują wzbudzić winę w ludziach którzy ręki nie przykładają do obecnego stanu rzeczy, jakby obecny stan rzeczy nie byłby wystarczającą udręką
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Raisei-chan: Ee? Gdzie ja ci pluję na ryj. Nie wzięłaś leków? Sam za to płacę, tak jak i Ty. Wpis ma na celu szyderę z PiS-u i nacjo-patusów oraz solidaryzowanie się w bólu z innymi, którzy mają świadomość tego, jak bardzo jesteśmy dymani przez tych krawaciarzy z różańcem.