Wpis z mikrobloga

no raczej donosu tego typu sie stosuje wobec nie reformiwalnych januszeksow ( ͡° ͜ʖ ͡°) to krok w jedna strone i cale szczęście nie karany bedzie pracownik


@ortaliontrenera: no to januszeksy przestana dawać pod stołem ze strachu. To jest sukces? Mniej kasy dla ludzi, więcej dla rządu, większe bezrobocie, mniejsza konkurencja że strony mikro firm. Gdzie plusy, bo chyba coś mi umyka...?
  • Odpowiedz
niestety mam doswiadczenie z wieloma januszeksami ktore były antyludzkie, cale szczescie dostali bata, chwala tej zmianie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ortaliontrenera: nie. To ludzie dostali bata. Teraz część w ogóle nie dostanie pracy albo dostanie mniej. Nie rozumiesz jak to działa, prawda?
  • Odpowiedz
@WhiskyRomeo: ciesz sie ze nigdy nie zostales oszukany przez janusza w swoim zyciu ( ͡° ͜ʖ ͡°) sytuacje kiedy janusz kupuje nowe volvo z salonu dla zony, a w grudniu wyplaca pensje 24.12 a jak ktos mowi ze chce wczesniej to nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)i ze nie qarto gadac o pieniadzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ortaliontrenera: Ale że on ma nie kupować Volvo żonie tylko dać wszystkim tysiąc zł podwyżki? Ogólnie to pracownicy zawsze chcą żeby ich szef zarabiał tyle co oni, a nawet mniej bo nic nie robi. Całą robotę odwalają pracownicy a pracodawca tylko kupuje nowe samochody i wylatuje na wycieczki do ciepłych krajów.
  • Odpowiedz