Wpis z mikrobloga

@CiaoBobrze: Tak, były niektóre itemy warte scourgowania np Prototype wbijało się -light res, culling strike na broni do armor stacking itd.
Mogło też się piec mapki pod scaraby, currency expedition blah blah blah.
Ale co z tego? Ja nie jestem casualem, a wręcz przeciwnie, a po niecałym miesiącu rozdałem prawie wszystko w p---u, bo totalne nudy i nie jestem jedyny patrząc na liczby.

Warto jeszcze wspomnieć o randomowych dedach w Scourge znane jako niewygenerowane w pełni efekty fireballi i inne.
Tutaj skrinik właśnie żeby nie skłamać jako sprzed miesiąca? Całe currency rozdane prócz widocznego buildu, którego zostawiłem dla funu
Noggenfogger - @CiaoBobrze: Tak, były niektóre itemy warte scourgowania np Prototype ...

źródło: comment_1641091763kmyiFJ4vKmqHjqT8Hhr4xE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Noggenfogger: Jak na totalnie nudną ligę to sporo czasu spędziłeś wbijając - 89, 94, 94, 97, 98 i 100 lvl. xD

Ilość graczy wcale nie wygląda tak źle patrząc na steam charty, a fakt że coraz mniej ludzi pracuje zdalnie, premiery - choćby New Worlda, czy jednak ponownie trochę więcej możliwości w spędzaniu wolnego czasu z powodu otwierania się biznesów może sprawiać, że liga sama w sobie nie jest jedynym powodem spadku graczy (który i tak nie jest jakiś wielki).

Mi się liga podobała, daje duże możliwości, wystarczy tylko trochę min-maxowania. Idealnie przesiewa ludzi, którzy ogarniają jak na niej generować currency od tych, którzy potrzebują loot explosiona, żeby zobaczyć, że coś
  • Odpowiedz
@CiaoBobrze: Skoro nie jesteś casualem to dobrze wiesz, że ktoś kto ma currency ten nie wastuje czasu na solo leveling. Acty zrobiłem --> jazda 5way i 90lvl był w max 2h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
100lvl to był akurat mój jeden z moich pierwszych. Piękny CoC occult. Nieśmiertelne g---o, ale niedosłownie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba bym sie z-----l kompletnie z nudów
  • Odpowiedz
Taki trochę błąd poznawczy, będziesz widział to co się pojawi na reddicie albo w randomowych klipach z twitcha, a jednak cała masa ludzi nic dużego nie wyciąga z tego typu mechanik


@CiaoBobrze: Ja po tygodniu grania wyciągnąłem HH od Gwenen (coś około 80 astragali miałem) i mi się grać odechciało. Nawet robiłem o tym wpisy. Z jednej strony byłem szczęśliwy, że choć raz mi się udało to jak strimerom, ale
  • Odpowiedz