Wpis z mikrobloga

@Prezydent_Polski: W sumie sirus nadal jest popsuty, bo czasami chmurki zasłaniają tak arenę, że trzeba czasami czekać, aż sirus sam do nas przyjdzie albo te głupie chmurki odlecą. Co do przesunięcia to mi nawet pasuje, bo w lutym będę miał więcej czasu, więc więcej czasu na poe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prezydent_Polski: problem w tym, że przesunięcie nie wynika z chęci dopieszczenia ligi, tylko z powodu wakacji w NZ. Więc liga jak zawsze będzie niedorobiona i będzie poprawiana przez pierwsze 2 tyg, a potem całkiem oleją naprawy ¯\_(ツ)_/¯
@Prezydent_Polski: Ja gardze ciaglymi obsuwami terminow. Liga byla martwa po 2 tygodniach, jedna z najgorszych lig chyba jaka gralem, a gram od Abyssa, jedyny benefit z niej to byly latwe 6l ale sama liga nic z siebie nie dawala, jakies gowniane mody, a czlowiek myslal, ze bedzie mozna op itemy z tego robic. Mapy tez spoko ale dlugo sie to wbijalo i ogolnie skipnalem cala ta lige. A obsuwa nie jest
problem w tym, że przesunięcie nie wynika z chęci dopieszczenia ligi, tylko z powodu wakacji w NZ


@Pomocny_kot: może tak być, ale szczerze wydaje mi się że to najmniej prawdopodobny powód. Dlaczego? Bo to właśnie podali jako oficjalny powód, a ja jakoś im nie wierzę.
Najlepsza liga do farmienia przebijająca Deli czy Beyonda,


@CiaoBobrze: do farmienia czego? towera? No może i tak, ale nie każdy chce robić w kółko jedną mapę. Tu niestety zgadzam się z @imixiu to mogło być coś super, ale jak zwykle zrobili z tego więcej RNG. I tak na super itemku dostajesz moda który całkowicie go rozwala. Więc mechanika ligowa nie daje sama z sibie nic, poza podbijaniem licznika do delirium albo
@CiaoBobrze: Chlopie glowna mechanika polegala na scourgowaniu itemow, teraz powiedz mi czy zrobiles jakies ciekawe itemy ze scourga? Bo taki byl zamysl tek ligii, byly tiery scourgy, wlozyles armor, naszyjnik, pierscien, pasek, dostales jedno wielkie G. A jedyny benefit z tego to tak jak napisalem byly 6l i mapy, ktorzy jedni scourgowali jak popieprzeni, a drudzy i tak skippowali ta mechanike. Chyba, ze poszedles za tlumem i tak jak 90% spolecznosci
@Prezydent_Polski: Do farmienia jakiejkolwiek mapy, bonusowe 600% quanta i rarity praktycznie za darmo? I akurat z delirium Scourge działa tragicznie, więc to akurat deli nie opłaca się biegać. ¯\_(ツ)_/¯

I tak na super itemku dostajesz moda który całkowicie go rozwala


Można też trafić dobre mody, albo wykorzystywać te złe (na przykład tak jak używa się minusowego lightning resa dla Doryani buildów). PoE to RNG i opportinuty cost, od zawsze tak było,
@CiaoBobrze: I co? sam zrobiles? Po ilu probach? Ilu #!$%@? (bricked) itemow w miedzyczasie? Sam jestem fanbojem GGG, ale jak mozna uwazac, ze Scourge to udana liga? GGG opuscilo ta lige po wprowadzeniu NIC nieznaczacych fixow.
Scourge przy Ultimatum to pryszcz. W Ultimatum NIKT nie narzekał na drop. A wręcz mówili "pls ggg nerf" bo tak było rewarding. JEDYNY minus Ultimatum to rarity Trialmastera. Ale na szczęscie Ultimatum wraca 3.17, a
@Noggenfogger: Tak, sam zrobiłem, tak jak całą masę innych itemów. Tysiące exów profitu na samym scourgowaniu itemów.

Scourge przy Ultimatum to pryszcz


Ultimatum nie ma podejścia do Scourga, tylko casuale nie ogarniają jak to wykorzystać. Taki sam płacz był o delirium na początku. Ludzie narzekali, że rewardy za kolejnego stejdża są słabe ignorując, że drop z mobów daje im nieporównywalnie więcej. Mam nadzieję, że Scourge pójdzie w core i będzie sobie
Mam nadzieję, że Scourge pójdzie w core


@CiaoBobrze: No z tego co mi wiadomo, to nie pójdzie, a przynajmniej nie w takiej formie jak teraz. Ostatnie info z GGG było takie, że jeszcze nie wiedzą jak to zaimplementować do core`a, ale z części mechanik chcą zrezygnować. Jeśli miałbym obstawiać, to chcą zostawić walutę, a jakoś trzeba ją dropić i tu pytanie pozostaje jak. Pewnie będzie można wydropić scourged mapę podobnie jak