Wpis z mikrobloga

@angeldelamuerte: xD Twoje pojęcie o przepisach gry w piłkę nożną jest widzę podwórkowe. Odegaard mógł 3 razy kopnąć tę piłkę zanim zrobił to w ostatnim momencie bo wiedział że z akcji nic nie będzie i szukał już tylko karnego. Ty chłopie nigdy w piłkę nie grałeś, nie rozumiesz co on zrobił.
@Minieri: W tym sektorze boiska i po takim wyjściu bramkarza szukanie karnego to normalna sprawa. Ewidentnie widać, że chciał sobie "dziubnąć" do boku piłkę (ew. zastawić ją stopą) i przewrócić się o dynamicznie sunąc nogę Edersona, problem w tym, że Brazylijczyk był minimalnie szybszy i pierwszy trafił piłkę. Kartki bym nie dał, bo mimo wszystko doszło do kontaktu (choć w sumie to Odegaard kopnął Edersona) i była jakaś tam podstawa do
@Minieri: bzdury waćpan gadasz z żółtą za symulkę, nie ma takiej możliwości aby odegaard ustał po kontakcie z edersonem. Karnego nie ma, ale symulki też żadnej tu nie ma, pamiętaj że oglądasz to w zwolnionym tempie.
@angeldelamuerte: No to chyba inne komentarze czytamy bo kilku osób tu ja nie widzę. Widzę osoby które zgadzają się że bez karnego a wtedy można debatować czy nie żółta bo zrobił padolino. Powtarzam po raz kolejny - sędzia nie mówgł tego widzieć, podjął dobrą decyzję, ale gdyby widział to dla mnie żółta.

To jest tylko moje zdanie, a tak widzę przepisy - zawodnik bez szans na stworzenie sytuacji stara się wymusić