Wpis z mikrobloga

  • 7
@Gwendeith niedostowanie prędkości do warunków to w 100% gwarancja wypadku. Tylko że ja jak mam dobre auto i droga pozwala mogę sobie jechać droga ekspresowa 200
  • Odpowiedz
@Gwendeith Nie mnie oceniać czy podwyżka mandatów coś da długofalowo ale mam przeogromną bekę z każdego który wylewa swoje smuty gdzie się da jakby jego shitpost miał nagle spowodować że cofną ustawę. Sprawa jest prosta będziesz zapie#dalać - bedziesz płacić, dotyczy to każdego i nikogo nie obchodzi że była prosta droga, obszar zabudowany i jeden dom po drodze. I żeby było jasne też mi to nie w smak, święty nie jestem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gwendeith:
Mosiek, znalazłeś właśnie panaceum na wypadki samochodowe. Gratuluję.

Czyli od dziś jestem za mandatami >milion pln za jakiekolwiek wykroczenie w myśl zasady "im większy mandat tym bezpieczniej".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@H13D: zgadzam się z tobą, że zawalidrogi stanowią zagrożenie. Nie powiedziałem nigdzie że zawsze trzymam się dozwolonej prędkości bo nikt normalny tak nie robi. Więc mogę ci jedynie opowiedzieć bajkę o wężu
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Często przekraczam prędkość. Robię 70kkm rocznie, nie dostałem mandatu od 8 lat, nie stworzyłem niebezpiecznej sytuacji od bardzo dawna. Też mi się należy 2500 mandatu jak jadę po pustej autostradzie nowym samochodem 200kmph?
  • Odpowiedz
@Gwendeith: oczywiście, stosowanie się do idiotycznych ograniczeń tak strasznie patusiarskie.
Drogi nowe, samochody nowe, ograniczenia stare. 120 to normalna prędkość na trasie a nie patusiarstwo.
Chcesz to się słuchaj urzędasowych widzimisię, ale nie nazywaj normalnych ludzi patusami.
Pewnie nagrywasz innych i zgłaszasz na pały, mając z tego niezdrowa satysfakcję, co?
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Zgadzam się, ze jeżdżąc w warunkach, które nie pozwalają na to jak kretyn 200km/h i wyprzedzać w centrum miasta na podwójnej i inne chamówy to jest dramat, ale jak dla mnie nie ma nic gorszego niż zawalidrogi jadące na pustej drodze ciągnące cały pas aut za sobą, takich jak wyprzedzam to mam ochotę się zatrzymać i mu w twarz wręcz wywalić albo cegłą w szybę przednią za bycie #!$%@?ą
  • Odpowiedz